Dişli Yağları

Aradığınız ürüne ait sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Dişli Yağları teknik detaylar, fiyatları, incelemeler

Dişli yağları, endüstriyel alanda özellikle güç ve tork aktarımı taleplerini karşılamak için sürekli geliştirilmektedir. Bu amaçla üretilen yüksek performanslı dişli yağları sektörlerde önem kazanmaktadır.

Dişli yağı nedir ? sorusunun cevabı için özellikleri kullanılan baz yağı ve katıkları ile belirlenmiştir. Dişli yağı özellikleri ise sıcaklık, viskozite, korozyon ve aşınma önleme gibi bir çok faktörlerle belirlenmektedir. Dişli yağı kaç numara gibi sorunun en doğru cevabı ise üretilen ekipmanın üreticisi tarafından belirlenmektedir.

Dişli yağı nerede kullanılır ?
Endüstriyel ekipmanların kullanıldığı tork ve güç ileten tüm noktalarda performans ve dişli yapısı ile belirlenen değerlerde üreticinin belirlediği yağ tipinde kullanılır.

Satışını yaptığımız dişli yağı markaları ise Neo Lubricants, Klüber dişli yağı, Petrol Ofisi gravis, Shell Omala, Mobil Gear. Dişli yağı kaç numara ise 90, 100, 150, 220, 320, 460, 680, 1000 şeklinde numaraları vardır.

Dişli yağı fiyatları ise her markada değişkenlik gösterip ürünün mineral, sentetik dişli yağı fiyatına göre değişkenlik gösterir.