Klüber Klübersynth 100 KV

15 inceleme

Dokuma makineleri için geliştirilmiş poliglikol (PAG) sentetik yüksek performanslı dişli yağıdır.

Klüber Klübersynth 100 KV Özellikleri

Klübersynth 100 KV, dokuma makineleri için geliştirilmiş poliglikol (PAG) sentetik yüksek performanslı dişli yağıdır. Yaşlanmaya karşı dayanıklıdır, yıpranmaya karşı güvenilir bir koruma sağlarlar. Mükemmel bir yük taşıma kapasitesi ile viskozite-sıcaklık davranışı sunar bu da işletme maliyetlerinde önemli düşüşe neden olabilir.Modern dokuma makinelerinde yüksek performanslı dişli yağlarının yüksek üretim hızlarında daha uzun bakım aralıklarına olanak sağlaması bekleniyor. Klübersynth 100 KV yağları bu trendi göz önünde bulundurarak geliştirildi. Bunlar poliglikol bazlı sentetik yüksek performanslı dişli yağlarıdır. Yaşlanmaya karşı dirençlidirler, aşınmaya karşı güvenilir bir şekilde korurlar ve viskozite-sıcaklık davranışının yanı sıra mükemmel bir yük taşıma kapasitesi sunarlar. Klüber 100 KV yağları ile 20.000 çalışma saatine kadar yağ değişim aralıkları gerçekçidir ve bu da önemli ölçüde daha düşük işletme maliyetlerine yol açabilir.
NEREDE KULLANILIR ?
Leonardo tipi dokuma makinelerinde dişlilerin, yatakların ve diğer kayan sürtünme noktalarının yağlanması için İtalyan tekstil makinesi OEM ITEMA tarafından özel olarak tavsiye edilmektedir. Yağ soğutuculu Leonardo tipi dokuma makineleri için ITEMA, Klübersynth 50 KV'yi ve R 9500 tipi makineler için Klübersynth 80 KV'yi önerir.
NASIL UYGULANIR ?
Daldırma, daldırma sirkülasyonu veya enjeksiyon ile uygulanabilir. Otomatik yağlama sistemlerini kullanırken lütfen üreticinin izin verilen maksimum viskozite ile ilgili talimatlarını dikkate alın. Mineral yağ veya sentetik hidrokarbonlarla karışmaz. Değiştirmeden önce yağlama noktalarının temizlenmesini veya dişlilerin veya kapalı yağlama sistemlerinin durulanmasını öneririz.Demirli metallere ve neredeyse tüm demir dışı metallere karşı nötrdür. Alüminyum veya alüminyum alaşımlarından yapılmış tasarım elemanlarının temas yüzeyleri dinamik yüklere maruz kaldığında artan aşınma olabilir. Gerekirse ön aşınma testleri yapılmalıdır. Sıcaklık ve maruz kalma süresine bağlı olarak, poliglikol bazlı sentetik yağlayıcılar, kauçuk-elastik sızdırmazlık malzemelerinin işlevini etkileyebilir. 100 °C'ye kadar kalıcı sıcaklıklar için (sıcaklık sınırına karşılık gelir)NBR'den (bütadien-akrilonitril kauçuk) yapılmış contalar kullanılabilir. Bir veya birkaç üreticinin elastomerlerinin farklı davranabileceğine dikkat edilmelidir. Klüber 100 KV yağları uygularken, iç kaplama için iki bileşenli boyaların (reaksiyon boyaları) kullanılmasını tavsiye ederiz. Yağ gösterge camları tercihen doğal cam veya poliamid malzemelerden yapılmalıdır. Diğer şeffaf plastikler, örn. Pleksiglas, stres altında çatlama eğilimindedir. Özellikle seri uygulamadan önce malzemelerin kullanılan yağlayıcı ile uyumluluğunu kontrol etmenizi öneririz.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Klüber Klübersynth 100 KV muadili (alternatifi)

Klüber Klübersynth 100 KV muadili (alternatifi)

Klüber Klübersynth 100 KV teknk döküm (pdf, sds, msds)
Klüber Klübersynth 100 KV yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Klüber Klübersynth 100 KV Klüber Klübersynth 100 KV
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,6
Toplam 15 inceleme
5 yıldız
80
80%
4 yıldız
0%
3 yıldız
20
20%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
1-3 15 incelemesi
  1. MÇ
    (0) (0)
  2. ÖY
    (0) (0)
  3. EA
    (0) (0)

Klüber Klübersynth 100 KV hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: