Klüber Klübersynth EG 4

15 inceleme

Birçok dişli kutusunun gereksinimlerini karşılayan polialfaolefin esaslı tamamen sentetik yüksek performanslı bir dişli yağıdır.

Klüber Klübersynth EG 4 Özellikleri

Klübersynth EG 4 yağları, AGMA'nın taleplerine uygun tam sentetik yüksek performanslı dişli yağlarıdır. Ayrıca mineral yağlarla karışabilir. Mükemmel korozyon önleyici ve aşınma önleyici özelliklerine ek olarak, bu yağlar yaşlanmaya ve oksidasyona karşı çok dirençlidir ve düşük sıcaklıklarda olağanüstü hizmet sunar. Ayrıca düşük köpürme eğilimi gösterirler. FZG testinde (A10/16,6R/90) GL 4'lük bir sürtünme yük kapasitesi elde edildi.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
– Sentetik yüksek performanslı dişli yağları – Sürtünme yük kapasitesi API GL 4'e uygundur – Mineral yağ ile karışabilir – Mükemmel korozyon koruması – Yaşlanma direnci
NEREDE KULLANILIR ?
Geniş bir sıcaklık aralığında yüksek yüklere maruz kalan sürtünme noktalarını yağlamak için özellikle uygundur. Yağlar düz, konik ve sonsuz dişlileri yağlamak için kullanılabilir. Kesme gerilimi altında stabildir ve mükemmel emülsiyon giderme özellikleri sunar. Yağlar, NBR veya FPM ve cilalar gibi yaygın conta malzemelerine tamamen nötr olarak tepki verir. Bununla birlikte, farklı üreticilerin elastomerleri farklı davranabileceğinden dikkatli olunmalıdır. Bu nedenle "elastomerlerle uyumluluk" bölümünde verilen veriler yalnızca referans amaçlı kullanılmalıdır. Bu nedenle, gerçekte kullanılan elastomerlerle her zaman bir uyumluluk testi yapılmalıdır.
NASIL UYGULANIR ?
Daldırma, daldırma sirkülasyonu ve enjeksiyon yöntemleri kullanılarak uygulanabilir. Damla besleme, fırça veya yağ beslemeli uygulama ile toplam kayıp yağlama mümkündür. Yağları otomatik olarak uygulamak mümkündür ancak üreticinin talimatlarında işlenebilir maksimum viskozite değerine dikkat edilmelidir. Doğru yağ viskozitesini belirlemek için rulmanlı yataklar ve dişliler için viskozite seçimi, lütfen yatak üreticisinin talimatlarına uyunuz.Dişliler için yağ viskozitesini belirlerken dişli üreticisinin talimatları her zaman önceliklidir. Çalışma sıcaklığı aralığı çalışma sıcaklığı değerleri, yağlayıcı yapısına, istenilen uygulama ve uygulama mühendisliğine göre oluşturulmuş referans değerlerdir. Daldırma yoluyla dişli ve zincir yağlaması:– Klübersynth EG 4-150 /...220 ( -35 °C ila 140 °C ) – Klübersynth EG4-320 /...460 ( -30 °C ila 140 °C ) – Klübersynth EG 4-680 ( -25 °C ila 140 °C ) – Klübersynth EG 4-1000 ( -15 °C ila 120 °C )
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Klüber Klübersynth EG 4 muadili (alternatifi)

Klüber Klübersynth EG 4 muadili (alternatifi)

Klüber Klübersynth EG 4 teknk döküm (pdf, sds, msds)
Klüber Klübersynth EG 4 yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Klüber Klübersynth EG 4 Klüber Klübersynth EG 4
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,8
Toplam 15 inceleme
5 yıldız
80
80%
4 yıldız
20
20%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
1-3 15 incelemesi
  1. U
    (0) (0)
  2. CB
    (0) (0)
  3. H
    (0) (0)

Klüber Klübersynth EG 4 hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: