Klüber Syntheso D

28 inceleme

Poliglikol bazlı sentetik yüksek sıcaklık yağlarıdır. Yaşlanma ve oksidasyona karşı çok dirençlidirler ve çok iyi bir viskozite-sıcaklık ilişkisine sahiptirler.

Klüber Syntheso D teknik bilgi

Klüber Syntheso D yağları, poliglikol bazlı sentetik yüksek sıcaklık yağlarıdır. Yaşlanma ve oksidasyona karşı çok dirençlidirler ve çok iyi bir viskozite-sıcaklık ilişkisine sahiptirler. Syntheso D 32, 68, 220, 460, 680, 1000 serileri vardır.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
- Yaşlanma ve oksidasyona karşı iyi direnç – Mükemmel viskozite-sıcaklık ilişkisi
NEREDE KULLANILIR ?
Yüksek sıcaklıklara maruz kalan sürtünme noktalarının yağlanması için kullanılır. Ayrıca yüksek sıcaklıklı uygulamalarda basınçlı akışkanlar ve ısı taşıyıcı akışkanlar olarak kullanılırlar. Baz yağın yüksek basınç emme kapasitesi ve iyi aşınma koruması sayesinde Özellikle yüksek sıcaklıklarda yağlamanın sağlanması gereken hidrolik veya ısı transferi uygulamaları için uygundur.
NASIL UYGULANIR ?
Daldırma ve sirkülasyon yağlama sistemleri için uygundur. Isı taşıyıcı akışkanlar olarak kullanılıyorlarsa, yaklaşık olarak belirli bir yükü aşmamak önemlidir. 1,5 W/cm2 serbest konveksiyon durumunda ve yakl. Zorlanmış konveksiyon durumunda 2 W/cm2. Isı eşanjörünün maksimum yüzey sıcaklığı (film yükü sınırı) için lütfen ürün verilerine bakın.Mineral yağlar ve sentetik hidrokarbonlarla karışmaz. Dönüştürmeden önce yağlama noktalarının temizlenmesini, dişlilerin veya kapalı yağlama sistemlerinin yağlama için kullanılacak Syntheso yağı ile durulanmasını öneririz. Demir içeren malzemelere ve neredeyse tüm demir dışı metallere karşı nötrdür. Alüminyum veya alüminyum alaşımlarından yapılmış tasarım elemanlarının temas yüzeyleri dinamik yüklere (kayma hızı ve yüksek yükler) maruz kaldığında artan aşınma olabilir. Gerekirse aşınma testleri yapılmalıdır. Sıcaklığa ve maruz kalma süresine bağlı olarak, poliglikol bazlı sentetik yağlayıcılar, kauçuk-elastik sızdırmazlık malzemelerinin işlevsel kapasitesi üzerinde bir etkiye sahip olabilir.72 NBR 902'den yapılmış contalar için 80 °C'ye kadar kalıcı sıcaklıklarda daha viskoz SYNTHESO yağları kullanılabilir. Daha yüksek sıcaklıklarda 75 FKM 585 veya 75 FKM 170055'ten yapılmış contalar kullanılmalıdır. Bir üretici veya farklı üreticiler tarafından üretilen farklı elastomer kalitelerinin farklı davranış gösterebileceği dikkate alınmalıdır. Boyalar, sentetik yağlayıcılar tarafından saldırıya uğrayabilir.Klüber Syntheso yağlarını uygularken iki bileşenli boyaların (reaktif boyalar) kullanılmasını öneririz. Yağ gösterge camları tercihen doğal cam veya poliamid malzemelerden yapılmalıdır. Özellikle seri uygulamalar için, seçilen yağlayıcılarla temas eden tasarım malzemelerinin uygunluğunu test etmenizi öneririz.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Klüber Syntheso D MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Klüber Syntheso D muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Klüber Syntheso D teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Klüber Syntheso D için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Klüber Syntheso D için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Klüber Syntheso D Klüber Syntheso D
Overall rating*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* Review is required
İsim
* Name is required
* Devam etmek için lütfen onay kutusunu işaretleyin
* Please confirm that you are not a robot
4,6
28 incelemeye dayanarak
1-2 of 28 reviews
  1. Z
    (0) (0)
  2. ŞY
    (0) (0)