Neo Lubricants Neosynth Synthogear PG

Poliglikol bazlı ve özel katıklarla formüle edilmiş modern dişlilerin artan gereksinimlerini ve artan güç yoğunluğunu karşılayan tam sentetik yüksek performanslı dişli yağlarıdır.

Neosynth Synthogear PG, modern dişlilerin artan gereksinimlerini ve artan güç yoğunluğunu karşılayan, poliglikol bazlı ve özel katıklarla formüle edilmiş tam sentetik yüksek performanslı dişli yağlarıdır. İçeriğinde kullanılan ekstra hammaddelerin ile mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci sayesinde mineral yağlara göre çok daha uzun hizmet ömrü sunar.

NEOSYNTH SYNTHOGEAR PG KULLANILDIĞI YERLER

Sonsuz dişlilerin, sirkülasyon sistemlerinin, kompresörlerin, düz ve makaralı yatakların vb. yağlanması için uygundur. Çelik/bronz veya çelik/döküm demir çiftli sonsuz dişlilerin yağlanması için geliştirilmiştir. Yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında, konik ve düz dişlilerin, makaralı ve kaymalı yatakların yanı sıra her türlü dişli kaplinlerin yağlanması için de kullanılır. Kaldırma, tahrik ve taşıma zincirlerinin yağlanması için de kullanılabilir. ISO VG 32, 46, 68, 100, 150, 220, 320 ve 46 viskozitelere sahiptir.

NEOSYNTH SYNTHOGEAR PG ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Düşük sürtünme katsayısı ve mükemmel aşınma önleme özellikleri
– Oksidasyona ve yüksek sıcaklıklara karşı yüksek stabilite
– 190ºC'ye kadar olan çalışma sıcaklıklarında da kullanılabilir
– Tortu, cila ve lastik oluşumunu engeller.
– Düşük donma noktası
– Mekanik kesmeye karşı dayanıklıdır.
– Metalik malzemelere, alüminyum alaşımlarına ve hatta bakıra karşı nötr.

NEOSYNTH SYNTHOGEAR PG NASIL UYGULANIR ?

– Poliglikol tipi olmayan mineral veya sentetik yağlarla karıştırılamaz.
– Yağlanacak mekanizmaların yıkanması veya temizlenmesi tavsiye edilir.
– Üreticinin spesifikasyonlarının ve boyalar ve sızdırmazlık elemanları ile uyumluluğunun doğrulanması tavsiye edilir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.