Petrol Ofisi Gravis PG 220

Çok ağır şartlar için dizayn edilmiş endüstriyel tam sentetik dişli yağıdır.

Gravis PG 220 , tam sentetik, poliglikol (PAG) bazlı yüksek performanslı çok ağır şartlar için dizayn edilmiş endüstriyel dişli yağıdır. Su ile karışmamaktadır.

PETROL OFİSİ GRAVİS PG 220 NEREDE KULLANILIR ?

Çok ağır şartlarda özellikle yüksek çalışma sıcaklıklarına sahip dişli ve yatak sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Kağıt makinelerinin kuru kesimlerinde, kalender yataklarında, plastik mikserlerinde, tekstil makinelerinde, rüzgar enerji santrallerinde, asansör dişli sistemlerinde kullanılır. (Hipoid dişli sistemlerinde üretici tavsiyesine dikkat edilmelidir.)

PETROL OFİSİ GRAVİS PG 220 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Mineral ve diğer tipteki yağlar ile karıştırılmamalıdır. Yağ değişim talimatına dikkat edilmelidir.
– Modern EP katıkları ile termal stresi azaltır, ekipman ömrünü uzatır.
– Çok yüksek sıcaklıklarda sentetik yapısı ile uzun kullanım ömrü sunar, kararlılığı bozulmaz, yeterli yağlama sağlar.
– Çok yüksek viskozite indeksi ile sıcaklık değişimlerinde sürtünme kuvvetini düşürerek enerji tasarrufu ve gürültü azalması sağlar.

PETROL OFİSİ GRAVİS PG 220 ŞARTNAMELER VE ONAYLAR

DIN 51517 Part 3
David Brown G Lubricant
Defense Standard 05-50.1 No 29

PETROL OFİSİ GRAVİS PG 220 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Petrol Ofisi madeni yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.

madeni yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. Petrol Ofisi madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.