Mobil Mobilith SHC 1000 Special

kötüfena değilortalamaiyiçok iyi
Loading...

ISO VG 1000 sentetik bazyağa sahip ve sınır yağlama şartlarında çalışan düz veya rulmanlı yataklar için geliştirilmiş grestir.

Mobilith SHC 1000 Special Gres Yağı

Aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir. Sentetik bazyağın benzersiz özelliklerini yüksek kaliteli lityum kompleks kalınlaştırıcının özellikleri ile birleştirmektedir.

Sentetik sıvıların parafin içermeyen yapıları ve – mineral yağlarla kıyaslandığında – düşük sürükleme katsayıları , düşük sıcaklıklarda mükemmel pompalanabilirlik ile çok düşük ilk başlatma ve çalıştırma torku sağlamaktadır. Bu ürünler enerji tasarrufu için potansiyel teşkil etmekte ve küresel ve bilyalı yataklarının yük bölgelerinde çalışma sıcaklıklarını azaltmaktadır.

Yüksek seviyeli kimyasal kararlılığa sahip olan bu gres yüksek ve düşük ısılara uygun çalışma viskozitesi; ayrıca aşınma, pas ve korozyona karşı mükemmel korumak sağlamak için özel katık kombinasyonu ile formüle edilmiştir.

ISO VG 1000 sentetik bazyağa sahip ve sınır yağlama şartlarında çalışan düz veya rulmanlı yataklar için azami koruma sağlamak üzere % 11 grafit ve % 1 molibden disulfit içeren katı yağlayıcılarla takviye edilmiş NLGI 2 sınıfında bir gresdir.

Bu ürün yüksek sıcaklık, kayma temaslı, ve çok düşük hız gibi şartlar altında çalışan yatakların ömrünü uzatmak için tasarlandı. Mobilith SHC 1000 Special’ın -30°C ile 150 °C ısılar arasında ve uygun bir yeniden gresleme aralığında çalıştırılması tavsiye edilir.

 ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Benzersiz yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık performansı

– Aşınma, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma

– Mükemmel ısıl kararlılık ve oksidasyon direnci

– Düşük çekme katsayısı

– Yüksek VI’ ye sahip yüksek viskozite sınıfları, wax içermeyen baz yağ

– Sulu ortamlarda üstün yapısal kararlılık

– Düşük buharlaşma

 

KULLANIM YERLERİ

Yüksek sıcaklık, kayma temaslı, ve çok düşük hız gibi şartlar altında çalışan yatakların ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır.

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın