Klüber isoflex NCA 15

Düz ve mil yatakları için iyi basınç emme özelliklerine sahip, sentetik hidrokarbon yağı, mineral yağı ve özel kalsiyum sabunundan oluşan grestir.

ISOFLEX NCA 15, düz ve mil yatakları için iyi basınç emme özelliklerine sahip dinamik olarak hafif bir grestir. Ester yağı, sentetik hidrokarbon yağı, mineral yağı ve özel kalsiyum sabunundan oluşur. Ürün suya dayanıklıdır ve aşınmaya karşı güvenilir bir şekilde korur.

KLÜBER ISOFLEX NCA 15 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– İyi aşınma koruması, su direnci ve basınç emme kapasitesi sayesinde daha uzun rulman ömrü
– Özellikle yüksek hızlı ve düşük sıcaklıklı uygulamalarda uzun yıllar boyunca denenmiş ve test edilmiştir
– Daha uzun hizmet ömrü sağlayan düşük yağlayıcı sürtünmesi nedeniyle yatakların düşük ısınması
– Düşük çalışma torku, özellikle düşük sıcaklıklarda enerji tasarrufu sağlar, dolayısıyla maliyet tasarrufu mümkündür

KLÜBER ISOFLEX NCA 15 NEREDE KULLANILIR ?

Özellikle iş mili ve konik makaralı rulmanların, dişli millerin, yüksek yüklere maruz kalan bilyalı vidaların ve tüm yüksek hızlı rulmanların yağlanması için uygundur, örn. tekstil endüstrisinde kullanılan OE-Spinning türbinlerindeki rulmanlar.

KLÜBER ISOFLEX NCA 15 NASIL UYGULANIR

Yağlayıcı fırça, spatula, gres tabancası veya gres kartuşu ile uygulanır. Elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle, seri uygulamadan önce uyumluluk testleri vazgeçilmezdir.

KLÜBER ISOFLEX NCA 15 MİNİMUM RAF ÖMRÜ

Ürün açılmamış orijinal ambalajında ​​kuru, donmayan bir yerde saklandığı takdirde minimum raf ömrü yaklaşık 36 aydır.

KLÜBER ISOFLEX NCA 15 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER ISOFLEX NCA 15 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.