Klüber isoflex Topas NB 52

Sentetik hidrokarbon yağı ve baryum kompleks sabunlu geniş bir servis sıcaklığı aralığı için geliştirilmiş rulman ve yatak gres yağıdır.

Isoflex Topas NB 52, geniş bir servis sıcaklığı aralığı için rulmanlı ve kaymalı yatak gresidir. Sentetik hidrokarbon yağı ve baryum kompleks sabundan oluşur. Gres suya, ortam ortamına, oksidasyona ve yaşlanmaya karşı dayanıklıdır ve korozyona karşı güvenilir bir şekilde korur.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NB 52 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

— Özel kıvam arttırıcı sayesinde suya veya sulu ortama maruz kaldığında uzun kullanım ömrü
— Otomotiv ve makine yapım endüstrilerinde uzun yıllar başarılı kullanım

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NB 52 NEREDE KULLANILIR ?

Düşük sıcaklıklar için de yüksek hızlara ve yüklere maruz kalan rulmanlı ve kaymalı yataklar için. Ayrıca hassas dişlilerdeki (örn. freze makinelerinde konik dişliler, valfler için elektromekanik aktüatörler) diş yanaklarının yağlanması için de uygundur. Gres ayrıca elektrik kontakları ve bileşenleri için de kullanılabilir. Doğru uygulandığında yağlama noktasındaki elektrik direncini azaltır (örn. elektro iletken esnek makaralı rulmanlar, kesici borular). Ayrıca ürün birçok plastiğe* dayanıklıdır.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NB 52 NASIL UYGULANIR

Gresler spatula, fırça, gres tabancası veya kartuş ile uygulanır.
* Birçok farklı elastomer ve plastik bileşimi nedeniyle seri uygulamalardan önce uyumlulukları kontrol edilmelidir.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NB 52 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NB 52 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.