Klüber Klüberlectric KR 44-402

Elektrik anahtarları, kontaklar ve sensörlerin yağlanması için kullanılan özel gres yağıdır.

Klüberlectric KR 44-402, elektrik anahtarlarının, kontakların ve sensörlerin yağlanması için özel bir grestir. Küçük miktarlarda lokal olarak uygulandığında kalite denetimi için bir UV göstergesi içeren sentetik bir hidrokarbon yağı ve lityum kompleks sabundan oluşur. Özel katkı maddesi kombinasyonu elektrik kontaklarının yağlanması için uygun hale getirir. Klüberlectric KR 44-402 özellikle bakır, kalay ve gümüş yüzeylerin korozyona karşı korunması ve yağlanması için tasarlanmıştır. Diğer olumlu etkiler şunlardır: eklenti ve anahtarlama kuvvetlerinin azaltılması, aşınma korozyonunun azaltılması, daha uzun bağlantı ve anahtarlama döngüleri, sürekli düşük temas direnci ve daha yumuşak anahtarlama geçişleri

KLÜBER KLÜBERELECTRİC KR 44-402 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Geniş servis sıcaklık aralığı
– Bakır ve gümüş kontakların iyi korozyon koruması
– Yaşlanma ve oksidasyon kararlılığı
– Plastiklerle iyi uyumluluk
– Sönümleme etkisi
– Bir UV göstergesi içerir

KLÜBER KLÜBERELECTRİC KR 44-402 NEREDE KULLANILIR ?

Otomotiv, endüstri mühendisliği ve tesisat sektöründeki elektrikli bileşenler için. Özel baz yağ viskozitesi sayesinde Klüberlectric KR 44-402, özellikle orta ila yüksek temas kuvvetleri altında ve düşük sıcaklıklarda iyi çalışır. Çoğu plastik malzeme ile uyumludur ve bu nedenle plastik/plastik malzeme kombinasyonlarının yağlanması için kullanılabilir. Klüberlectric KR 44-402, değişen elektriksel ve mekanik yüklere bağlı olarak kullanım ömrü çalışma gereksinimleri altında temas direnci değerlerini en aza indirir.

KLÜBER KLÜBERELECTRİC KR 44-402 NASIL UYGULANIR

Klüberlectric KR 44-402 özel gresin tam performans kapasitesinden yararlanabilmesi için, greslenecek olan bileşen parçaları, korozyon koruyucu yağlar, mumlar vb. tüm yabancı maddeleri uzaklaştıracak şekilde temizlenmelidir. Elektrik kontakları parlak ve temiz olmalıdır. Yağlayıcı spatula, tampon baskı veya otomatik dozlama ekipmanı ile uygulanabilir. Elastomerler ve plastikler açısından birçok farklı malzeme bileşimi nedeniyle, seri uygulamadan önce seçilen malzemelerle uyumluluk her zaman test edilmelidir.

KLÜBER KLÜBERELECTRİC KR 44-402 FİYATI

Fiyat almak için…

Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.