Klüber Klüberlub BE 41-1501

Düşük devirde çalışan, ağır yüklü rulmanlar için zorlu koşullara maruz kalan rulmanların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış ağır hizmet gres yağıdır.

Klüberlub BE 41-1501, zorlu koşullara maruz kalan rulmanların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Baz yağ ve katkı maddelerinin uygun kombinasyonu, gelişmiş aşınma koruması sağlar. FAG FE 8 testleri, bu koşullar altında Klüberlub BE 41-1501'in etkinliğini doğrulamıştır. Yağlama filmi aşırı koşullarda, örn. yüksek salınım ve sürtünme seviyeleri sırasında, Klüberlub BE 41-1501'de bulunan katı yağlayıcılar MoS2 ve grafit, yağlamanın yetersiz kalması durumunda ek güvenilirlik sağlayan mükemmel acil yağlama özellikleri sağlar.

Ürün ayrıca iyi bir korozyon koruması sağlar ve contalarla uyumludur, örn. NBR elastomerlerden yapılmıştır. BE 41-1501, önde gelen bileşen OEM'leri tarafından onaylanmıştır, örn. Flender ve David Brown.

KLÜBER KLÜBERLUB BE 41-1501 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– En yüksek dinamik yük koşullarında mükemmel aşınma koruması
– Düşük dönüş hızlarında iyi yük taşıma kapasitesi
– Yüksek servis sıcaklıklarında güvenilir yağ filmi oluşumu
– Özel katı yağlayıcıların eklenmesi nedeniyle acil yağlama özellikleri

KLÜBER KLÜBERLUB BE 41-1501 NEREDE KULLANILIR ?

Düşük hızlarda çalışan yüksek yüklü büyük makaralı rulmanların yanı sıra endüstriyel ve raylı çekiş dişli kaplinleri gibi dişli dişli sistemleri için geliştirilmiştir. Tipik uygulamalar ve gereksinimler şunları içerir: makaralı preslerdeki oynak makaralı rulmanlar, madencilik ve ana malzeme endüstrilerindeki çanak değirmen kırıcılar ve döner kırıcılar. Makaralı rulmanların çalışma koşulları, aşağıdaki koşullara uygun, yüksek baz yağ viskozitesine sahip ağır hizmet gresinin kullanılmasını gerektirir:

– düşük hız, n = 10-30 rpm
– yüksek yük, P / C = 0,25 – 0,50
– yatak sıcaklığı yaklaşık 50-70°C
– Şok yükleme ve titreşim Mükemmel yağlama özellikleri sayesinde döner yatakların, kaymalı yatakların ve endüstriyel dişli kaplinlerin yağlanmasında da başarıyla kullanılabilir.

KLÜBER KLÜBERLUB BE 41-1501 NASIL UYGULANIR

Otomatik gres pompaları ile kullanırken ortam sıcaklığı ≥ 15 °C olmalıdır.

KLÜBER KLÜBERLUB BE 41-1501 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERLUB BE 41-1501 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.