Klüber Microlube GB 0

Özel mineral bazlı yağlayıcı, yüksek basınç emme kapasitesine sahip, aşınma ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlayan gres yağıdır.

Microlube GB 0, özel bir mineral yağ bazlı yağlayıcıdır. Yüksek basınç emme kapasitesine sahiptir, aşınma ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar, iyi bir ıslanma davranışı ve su direnci gösterir.

KLÜBER MICROLUBE GB 0 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Evrensel yüksek performanslı yağlayıcı
– Yüksek basınç emme kapasitesi
– İyi aşınma koruması
– İyi korozyon önleyici davranış
– Merkezi sistemler aracılığıyla pompalanabilir

KLÜBER MICROLUBE GB 0 NEREDE KULLANILIR ?

Özellikle yüksek yüklere ve karışık sürtünme koşullarına maruz kalan sürtünme noktaları için geliştirilmiştir. Eksantrik preslerin (örn. Müller-Weingarten markasının), çelik/çelik bileşenli ağır hizmet düz ve konik dişlilerin (örn. yağ geçirmez olmayan dişli motorlar), kızakların, kılavuzların ve karter yağlamalı yağlama için uygun evrensel bir grestir. rulmanlar.

KLÜBER MICROLUBE GB 0 NASIL UYGULANIR

Fırça, spatula, gres tabancası veya merkezi yağlama sistemi ile uygulanır. Dişlilerin daldırma yağlaması, yaklqşık 3 m/s veya cebri beslemeli yağlama ile.

KLÜBER MICROLUBE GB 0 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER MICROLUBE GB 0 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.