Mobil DTE 20 Ultra Serisi Yağlar

Yüksek basınca dayanıklı hidrolik sistem bileşenlerinin zorlu gerekliliklerini karşılayan hidrolik yağlardır.

Mobil DTE 20 Ultra Serisi yağlar, uzun ömre sahip yüksek performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlardır ve benzer rakip yağlara kıyasla 2 kat daha uzun yağ değişim aralıkları göstermiştir. Bu yağlar yüksek basınçlı, yüksek çıkışlı pompalar kullanan hidrolik sistemlerin, aynı zamanda dar toleranslı servo valfler ve sayısal kontrollü (NC) takım tezgahlarındaki gibi diğer hidrolik sistem parçalarının zorlu gereksinimlerini karşılarlar.

Serideki ürünler, yüksek basınç ve yüksek çıkışlı pompaların kullanıldığı zorlu çalışma koşullarındaki hidrolik sistemlerde birikintiyi en aza indirecek ve uzun bir yağ ömrü sağlayacak mükemmel oksidasyon ve ısıl kararlılık sergiler. Temiz tutma performansı, pek çok modern hidrolik sistemde bulunan dar toleranslı servo ve oransal valfler gibi kritik hidrolik sistem parçalarının bozulmasını önler.

Bu ürünler, mükemmel performans özelliklerine sahip tek bir ürünün kullanımına izin veren pek çok hidrolik sistem ve parça üreticisinin en zorlu performans gereksinimlerini karşılamaktadır.

(*) 100 civarında bir viskozite indeksi ve çinko bazlı bir aşınma önleme sistemi – en az ISO 11158 (L-HM) ve / veya DIN 51524-2 (HLP tipi) gereksinimlerini karşılar.

MOBİL DTE 20 ULTRA ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Üstün Temiz Tutma Performansı
– Gelişmiş Aşınmaya Önleyici Performans
– Olağanüstü Isıl ve Oksidatif Kararlılık.
– Gelişmiş Korozyon Koruması
– Kontrollü Sudan Ayrışma
– Kaliteli Rezerv

MOBİL DTE 20 ULTRA NEREDE KULLANILIR ?

– Birikinti oluşumu açısından kritik olan veya geleneksel ürünlerle çamur ve birikintilerin oluştuğu hidrolik sistemler
– Yüksek yük taşıma kabiliyeti ve aşınmaya karşı koruma gerektiren hidrolik sistemler ve ince yağ filmi korozyonuna karşı korumanın önemli olduğu durumlar
– Az miktarda su bulaşmasının kaçınılmaz olduğu uygulamalar
– Dişli ve rulman içeren sistemler
– Çeşitli metalürjilerin kullanıldığı, çok çeşitli parçaları kullanan makineler

MOBİL DTE 20 ULTRA VİSKOZİTE SEÇİMİ

Mobil DTE 21 ULTRA ISO VG 10
DTE 22 ULTRA ISO VG 22
Mobil DTE 24 ULTRA ISO VG 32
DTE 25 ULTRA ISO VG 46
Mobil DTE 26 ULTRA ISO VG 68
DTE 27 ULTRA ISO VG 100

MOBİL DTE 20 ULTRA FİYATI

Fiyat almak için…

MOBİL DTE 20 ULTRA ALTERNATİF (MUADİL)
Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

M

obil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.