Mobil Vactra Oil Serisi

Hassas tezgahların kesinlik, soğutma sıvısı ayrışabilirliği ve ekipman koruması gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış üstün kaliteli kızak yağlarıdır.

Mobil Vactra Oil serisi, hassas tezgahların kesinlik, soğutma sıvısı ayrışabilirliği ve ekipman koruması gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış üstün kaliteli kızak yağlarıdır.

Mobil Vactra Oil, yüksek kaliteli baz yağlardan dikkatlice formüle edilmiştir ve kontrollü sürtünme özellikleri sağlayan, su ile karışan metal işleme sıvılarıyla uyumlu ve parçalarda ve ekipmanda korozyona karşı koruma sağlayan gelişmiş bir katkı sistemi ile performans dengesi oluşturulmuştur. Özel katık kombinasyonu, tutma – bırakma hareketini azaltır, çelik üzerinde çelik ve çelik üzerinde polimer dahil olmak üzere çok çeşitli kanal malzemelerinde mükemmel sürtünme özellikleri sağlar. Bu, tasarım işleme hızlarında pürüzsüz ve düzgün hareket sağlar, makine verimliliğini ve yüzey kalitesini arttırır. Mobil Vactra Oil serisi, yüksek pH'lı soğutucu sıvılarının yağlanmış yüzeyler üzerindeki aşındırıcı etkilerini en aza indirirken, birçok su ile karışan soğutucu sıvılarından kolayca ayrışmayı sağlamak için optimize edilmiştir.

MOBİL VACTRA ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Mobil Vactra Oil serisi, kızak yolların zorlu şartlarını karşılayarak ekstra bir makine koruması sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yağlar mükemmel yağlama ve yük taşıma performansı sergiler ve bu da kaliteli parçaların üretiminin geliştirilmesine önemli ölçüde katkıda bulunur. Mobil Vactra Oil No 2, 3, 4, birçok su ve su bazlı soğutucu sıvısından kolay ayrışma sağlayarak çapraz kirlenmenin olası olumsuz etkilerini azaltır ve hem yağlayıcının hem de soğutucu sıvısının servis ömrünü iyileştirir.

– Kontrollü Sürtünme Özellikleri
– Çoklu Malzeme Becerileri
– Su ve su bazlı soğutucu sıvısından kolay ayrışabilme
– Yapışkanlık
– Uzun Vadeli Pas ve Korozyona karşı Koruma

MOBİL VACTRA NEREDE KULLANILIR ?

Takım tezgahı kızak sistemlerinin yağlanması için önerilmektedir. Dökme demir, çelik ve metalik olmayan kanal malzeme kombinasyonları ile kullanım için tasarlanmıştır. Mobil Vactra Oil serisi elle, zorla besleme yağlayıcısı veya taşma uygulamasında dolaşım sistemi ile uygulanabilir.

– Fives Cincinnati şartnamesi P53, P47 ve P50 gerektiren uygulamalarda kullanıma uygundur.
– Küçük ve orta boy takım tezgahlarındaki yatay kızaklar için 1 ve 2 No'lu Mobil Vactra Yağ tavsiye edilir. Ayrıca büyük makinelerde sirkülasyon uygulaması için ve orta dereceli bir hidrolik
sıvı olarak da uygundurlar.

– Mobil Vactra Oil No. 3 ve No. 4 normalde, basınçların yüksek olduğu ve iyi hassasiyet gerektiren büyük makineler için önerilir. Ayrıca, yağ kaybının problem olabileceği dikey ve eğimli kızaklar ve orta hizmet tezgahı dişli tahrik mekanizmaları için de önerilir.
– Bilyalı vidaların, doğrusal kılavuzların, başların, çevirme vidalarının yağlanması için kullanılabilir.
– Su bazlı soğutucularda yağ kirlenmesinin soğutucu sıvılarının ömrünü kısalttığı uygulamalar için önerilir.

MOBİL VACTRA FİYATI

Fiyat almak için…

MOBİL VACTRA ALTERNATİF (MUADİL)
Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.