Mobil Vactra Oil Serisi

81 inceleme

Hassas tezgahların kesinlik, soğutma sıvısı ayrışabilirliği ve ekipman koruması gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış üstün kaliteli kızak yağlarıdır.

Mobil Vactra Oil Serisi teknik bilgi

Mobil Vactra Oil No 2, 3, 4 serisi, hassas tezgahların kesinlik, soğutma sıvısı ayrışabilirliği ve ekipman koruması gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış üstün kaliteli kızak yağlarıdır.Yüksek kaliteli baz yağlardan dikkatlice formüle edilmiştir ve kontrollü sürtünme özellikleri sağlayan, su ile karışan metal işleme sıvılarıyla uyumlu ve parçalarda ve ekipmanda korozyona karşı koruma sağlayan gelişmiş bir katkı sistemi ile performans dengesi oluşturulmuştur. Özel katık kombinasyonu, tutma - bırakma hareketini azaltır, çelik üzerinde çelik ve çelik üzerinde polimer dahil olmak üzere çok çeşitli kanal malzemelerinde mükemmel sürtünme özellikleri sağlar.Bu, tasarım işleme hızlarında pürüzsüz ve düzgün hareket sağlar, makine verimliliğini ve yüzey kalitesini arttırır. Yüksek pH'lı soğutucu sıvılarının yağlanmış yüzeyler üzerindeki aşındırıcı etkilerini en aza indirirken, birçok su ile karışan soğutucu sıvılarından kolayca ayrışmayı sağlamak için optimize edilmiştir.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Kızak yolların zorlu şartlarını karşılayarak ekstra bir makine koruması sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yağlar mükemmel yağlama ve yük taşıma performansı sergiler ve bu da kaliteli parçaların üretiminin geliştirilmesine önemli ölçüde katkıda bulunur. Mobil Vactra No 2, 3, 4 birçok su ve su bazlı soğutucu sıvısından kolay ayrışma sağlayarak çapraz kirlenmenin olası olumsuz etkilerini azaltır ve hem yağlayıcının hem de soğutucu sıvısının servis ömrünü iyileştirir.- Kontrollü Sürtünme Özellikleri - Çoklu Malzeme Becerileri- Su ve su bazlı soğutucu sıvısından kolay ayrışabilme - Yapışkanlık - Uzun Vadeli Pas ve Korozyona karşı Koruma
NEREDE KULLANILIR ?
Takım tezgahı kızak sistemlerinin yağlanması için önerilmektedir. Dökme demir, çelik ve metalik olmayan kanal malzeme kombinasyonları ile kullanım için tasarlanmıştır. Elle zorla besleme yağlayıcısı veya taşma uygulamasında dolaşım sistemi ile uygulanabilir.- Fives Cincinnati şartnamesi P53, P47 ve P50 gerektiren uygulamalarda kullanıma uygundur. - Küçük ve orta boy takım tezgahlarındaki yatay kızaklar için Vactra 1 ve 2 No'lu ürün tavsiye edilir. Ayrıca büyük makinelerde sirkülasyon uygulaması için ve orta dereceli bir hidrolik sıvı olarak da uygundurlar. - Mobil Vactra No 3 ve No 4 normalde, basınçların yüksek olduğu ve iyi hassasiyet gerektiren büyük makineler için önerilir. Ayrıca, yağ kaybının problem olabileceği dikey ve eğimli kızaklar ve orta hizmet tezgahı dişli tahrik mekanizmaları için de önerilir. - Bilyalı vidaların, doğrusal kılavuzların, başların, çevirme vidalarının yağlanması için kullanılabilir. - Su bazlı soğutucularda yağ kirlenmesinin soğutucu sıvılarının ömrünü kısalttığı uygulamalar için önerilir
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Vactra Oil Serisi MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Mobil Vactra Oil Serisi muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Mobil Vactra Oil Serisi teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobil Vactra Oil Serisi için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Mobil Vactra Oil Serisi için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Mobil Vactra Oil Serisi Mobil Vactra Oil Serisi
Overall rating*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* Review is required
İsim
* Name is required
* Devam etmek için lütfen onay kutusunu işaretleyin
* Please confirm that you are not a robot
1-2 of 81 reviews
  1. Ö
    (0) (0)
  2. F
    (0) (0)