Shell Gadus S5 V220 2

Filolar ve endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiş ağır yüklere ve suya dayanımı yüksek lityum komplex gres yağıdır.

Gadus S5 V220 2, filolar ve endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiş yüksek performans gresidir. Yüksek viskozite indeksine sahip sentetik baz yağ ve lityum kompleks kalınlaştırıcı kullanılarak üretilmektedir. İçeriğinde aşınma, oksidasyon ve korozyon önleyici katıklar bulunmaktadır.

GADUS S5 V220 2 ESKİ İSMİ NEDİR ?

Albida Grease PPS, Albida SLC220

SHELL GADUS S5 V 220 2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Kağıt makinelerinin yaş kısımlarında(wet end) bulunan rulmanlardaki labirent keçelerin işlevselliği için kritik özelliklerdir.
– Agresif proses suyuna karşı üstün koruma sağlar.
– Mükemmel yük taşıma performansı sağlar.
– Yüksek Damlama Noktası
– Düşük ve Yüksek Sıcaklıklarda Uzun Kullanım Ömrü
– Konvansiyonel greslerin kullanımı için tasarlanmış olan elastomerlerle uyumludur.

SHELL GADUS S5 V 220 2 NEREDE KULLANILIR ?

Filolar ve endüstriyel uygulamalarda kullanıldığı gibi ayrıca kağıt makinalarının kuru(dry end) ve yaş(wet end) kısımlarında kullanıma uygundur.

SHELL GADUS S5 V220 2 SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR

ASTM D4950-08 GC-LB gereksinimlerini karşılar.

SHELL GADUS S5 V220 2 FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.