Anderol FG CS 2

Aşırı yüke, oksidasyona ve korozyona karşı mükemmel dayanıklı sentetik gıda onaylı gres yağıdır.

FG CS 2, olağanüstü yük taşıma kabiliyeti, mükemmel mekanik stabilite ve oksidasyon ve korozyona karşı iyi dirence sahip, aşırı bazlı Kalsiyum Sülfonat bazlı bir grestir. FG CS 2, diğer birinci sınıf Gıda Sınıfı greslere eşit veya onlardan daha iyi performans gösterir.

UYGULAMALAR / AVANTAJLAR

– Özellikle ısı ve su varlığında üstün mekanik kararlılık
– Merkezkaç kuvvetleri altında ayrılmaya direnmek için formüle edilmiştir
– Mükemmel pas önleme özellikleri
– Mükemmel yük taşıma yeteneği ve aşınma koruması
– Suyla yıkanmaya ve püskürmeye karşı mükemmel direnç
– Gıda ile tesadüfi temas için H1 gres
– Ağır hizmet tipi gıda sınıfı uygulamalar
– Ömür performansı tipik olarak normal bir mineral yağ bazlı grese göre iki ila üç oranında artar

KAYITLAR / ONAY

FG CS 2 yağlayıcıları, Gıda işleme, şişeleme, konserve, et işleme ve ilaç endüstrilerindeki birçok OEM tarafından onaylanmış, tavsiye edilmiş ve sahada test edilmiştir.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

ANDEROL FG CS 2 yağlayıcıları, olağan bakım yapıldığında normal kullanımda genellikle çok az tehlike arz eder. Dökülürse, inert, emici malzeme ile örtün ve çıkarın. Alanı suyla yıkayın. ANDEROL yağları çok yanıcı olmamasına rağmen yanar ve açık alevden uzak tutulmalıdır. Yangın durumunda su spreyi, köpük, karbondioksit veya kuru kimyasal kullanın. ANDEROL yağlayıcıları, kontaminasyonu önlemek için tercihen korumalı yerlerde saklanmalıdır.

ANDEROL FGCS2 ALTERNATİF (MUADİL)

Anderol malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Anderol, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Anderol Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.