Klüber Altemp Q NB 50

Mineral baz yağlı, baryum kompleks sabunu ve inorganik katı yağlayıcılar içeren beyaz/bej yağlayıcı bir macundur.

ALTEMP Q NB 50, mineral baz yağ, baryum kompleks sabun ve inorganik katı yağlayıcılar içeren beyaz/bej bir yağlama pastasıdır. Üniversal montaj pastası olarak kullanımının yanı sıra, bu ürün özellikle yüksek statik ve dinamik yükler altında küçükten minimuma hareketin olduğu sürtünme noktalarında fayda sağlar.

KLÜBER ALTEMP Q NB 50 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Suya ve ortama dayanıklı ürünün uzun hizmet ömrü nedeniyle ilk ve yeniden yağlama için düşük yağlayıcı maliyetleri
– İyi aşınma ve korozyon koruması, montaj kuvvetlerini ve vida torklarını azaltmaya yardımcı olur ve tribo ve aşınma korozyonunu önler
– Yüksek basınç emme kapasitesi, sabit sıkma kuvvetleri sağlar ve sonuç olarak takım tezgahı aynalarında uygun şekilde sabitlenmiş takımlar veya iş parçaları sağlar.

KLÜBER ALTEMP Q NB 50 NEREDE KULLANILIR ?

Sürtünmeli bağlantıların montajı için kullanılabilir, örn. dairesel yaylar veya ayrık konik manşonlar ve pozitif bağlantılar, örn. yatak yuvaları, profilli kılavuzlar, vb. Ürün, sıkıştırma aynalarının yağlanmasında özellikle başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Aynalarda yüksek hassasiyet ve sabit sıkma kuvvetleri temel gereksinimlerdir. Sıkıştırma kuvvetindeki herhangi bir azalma, aletlerin veya iş parçalarının gevşemesine neden olabilir. Klüber ALTEMP QNB 50, hareketli ayna bileşenlerinin kayma davranışını iyileştirir, sabit sıkma kuvvetleri sağlar ve bu nedenle kaydırma, kam ve spiral aynalar gibi her tür aynada kullanılabilir. Sürtünme veya pozitif bağlantılarda yapışma-kaymayı önler ve triboand sürtünme korozyonuna karşı korur. Ayrıca suya ve ortamlara karşı dayanıklıdır, örn. soğutma yağlarına karşı.

KLÜBER ALTEMP QNB 50 UYGULAMA

Yüzeyleri iyice temizleyin ve yağdan arındırın. Daha sonra macunu ince, yapışkan bir tabaka halinde bir fırça veya yıpranmayan bir bez yardımıyla uygulayınız (ovalamayınız). Uygulamayı kolaylaştırmak için ALTEMP Q NB 50-Sprey kullanılabilir.

KLÜBER ALTEMP Q NB 50 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER ALTEMP Q NB 50 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.