Klüber isoflex Topas L 32 – L 32 N

Son derece düşük sıcaklıklar için tasarlanmış suya ve oksidasyona dayanımı güçlü sentetik lityum bazlı gres yağıdır.

ISOFLEX TOPAS L 32 ve L 32 N aşırı derece düşük sıcaklıklar için tasarlanmıştır. Bu gresler sentetik hidrokarbon yağ ve özel bir lityum sabunundan oluşur. L 32 ve L 32 N yaşlanma ve oksidasyon direnci ve iyi korozyon korumasının yanı sıra suya direnç sağlar. L 32 N ayrıca minimum yağlama miktarı ile bile kalite kontrol sağlayan UV filtresi içerir.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS L 32 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– OEM (Orijinal Ekipman Üreticileri)'lerin -40 °C gereksinimlerini karşılar.
– Güçlü korozyon koruması; oksidasyon ve yaşlanma direnci sayesinde uzun çalışma ömrü sağlar.
– Yıllardır otomotiv endüstrisinde başarılı bir şekilde kullanım (Dünya çapında birçok otomotiv üreticisi ve yedek parça tedarikçisi tarafından belirtilmiş ve onaylanmıştır.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS L 32 NEREDE KULLANILIR ?

Otomotiv mühendisliğinde elektrik mekanizmalarında özellikle küçük dişlilerin yağlamasında kullanılır. Örneğin; pencere kaldırıcılar, tavan güneşlikleri, koltuklar, farlar, fan kapaklarında. Her iki ürün de lider otomobil üreticileri tarafından onaylanmıştır. Örneğin:
Örneğin:
– Volkswagen VW TL 778 A
– Daimler DBL 6827.40 ve
– Daimler DBL 6827.41.

TOPAS L 32 ve L 32 N ayrıca şunlar için kullanılır:
– yataklarda, bowden kablolarında, kapı kilitlerinde
– küçük motorların rulmanlı yataklarında, fanlarda, pompalarda
– dişli kenarı plastik/plastik dişli (örneğin POM, PA ve PBT) ya da plastik/çelik madde kombinasyonlarında.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS L 32 NASIL UYGULANIR

Bu yağlar spatula, fırça, gres tabancası ve kartuş ile uygulanır.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS L 32 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER ISOFLEX TOPAS L 32 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.