Klüber Klüberfood NH1 94-301

Rafine sentetik hidrokarbon baz yağ ve kalsiyum kompleks kalınlaştırıcıdan oluşan gıda sertifikasına sahip özel bir yağlayıcı grestir.

Klüberfood NH1 94-301, son derece rafine sentetik hidrokarbon baz yağ ve kalsiyum kompleks kalınlaştırıcıdan oluşan özel bir yağlayıcı grestir. Bu yağlayıcı NSF H1 tescillidir ve bu nedenle FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur.

KLÜBER KLÜBERFOOD NH1 94-301 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Artan bileşen kullanılabilirliği ve uzatılmış bakım aralıkları
– iyi aşınma koruması sayesinde
– iyi korozyon koruması sayesinde
– merkezi yağlama sistemlerinde iyi pompalanabilirlik nedeniyle
– İyi aşınma koruma özellikleri ve akış özellikleri sayesinde mikro hareketler gerçekleştiren lineer kılavuzlarda ve vidalı millerde sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır.
– ISO 21469 sertifikalı – üretim tesisinizdeki hijyen gerekliliklerine uyumu destekler.

NSF H1 tescilli bir yağlayıcı olup gıda güvenliğinin desteklenmesine katkıda bulunur. Kullanımının tek başına değil, gıdanın güvenli bir şekilde üretilmesini sağlamak için bir gıda üretim tesisi tarafından kanunen yerine getirilmesi gereken diğer uygun eylemlerle uyumlu olarak düşünülmesi gerekir.

KLÜBER KLÜBERFOOD NH1 94-301 NEREDE KULLANILIR ?

Rulmanlı yatakların, kaymalı yatakların ve lineer kılavuzların yağlanması için kullanılır, örn. şişirme ekipmanlarında.

KLÜBER KLÜBERFOOD NH1 94-301 NASIL UYGULANIR

Fırça, spatula, gres tabancası veya merkezi yağlama sistemi ile uygulanabilir. Uygulamadan önce, gıda güvenli H1 yağlama için zorunlu olan maksimum hijyen koşullarının sağlanması için tüm yağlama noktaları iyice temizlenmelidir. Üretim süreci temizlemeye izin vermiyorsa, yeniden yağlama sırasında sistemden arındırılarak mevcut gresin değiştirilmesini öneririz.

KLÜBER KLÜBERFOOD NH1 94-301 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERFOOD NH1 94-301 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.