Klüber Klüberpaste UH1 96-402

27 inceleme

Tam sentetik baz yağlar ve özel bir seramik katı yağlayıcı karışımı içeren, hijyenik olarak hassas ortamlarda çok yönlü montaj amaçları için tasarlanmış yüksek sıcaklık pastasıdır.

Klüber Klüberpaste UH1 96-402 Özellikleri

Klüberpaste UH1 96-402, hijyenik olarak hassas ortamlarda çok yönlü montaj amaçları için tasarlanmış yüksek sıcaklık pastasıdır. Tam sentetik baz yağlar ve özel bir seramik katı yağlayıcı karışımı içerir. "Normal" sıcaklık aralığında -yaklaşık 160 °C-, metallere iyi yapışma sağlayan suya dayanıklı yağlama ve montaj pastasıdır. 1200 ° C'ye kadar kalıcı olarak daha yüksek sıcaklıklarda, katı yağlayıcı parçacıkları tribokorozyona veya aşındırıcı korozyona karşı koruma sağlar.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
- 200 °C ile 1200 °C arasındaki sıcaklıklarda güvenilir kuru yağlama - Neme maruz kaldığında da sürtünme noktasına iyi yapışma - ISO 21469 sertifikalı - üretiminizde hijyenik gerekliliklere uyumu destekler.NSF H1 tescillidir ve bu nedenle FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur. Yağlayıcı, gıda işleme, kozmetik, ilaç veya hayvan yemi endüstrilerindeki ürünler ve ambalaj malzemeleriyle tesadüfi temas için geliştirilmiştir. Klüberpaste UH1 96-402 kullanımı, üretim süreçlerinizin güvenilirliğini artırmaya katkıda bulunabilir. Yine de ek bir risk analizi yapmanızı öneririz, örn. HACCP.
NEREDE KULLANILIR ?
Yüksek yüklere maruz kalan gıda işleme ve ilaç makinelerinde çeşitli sürtünme noktaları için uygundur.- Sürtünme korozyonunu önlemek için geçiş ve gevşek geçmeler için bir montaj macunu olarak - Uzun çalışma periyotlarından sonra bile sıkma torkunu ve demontajı optimize etmek için yüksek alaşımlı çeliklere dayalı vidalı bağlantılar için macun olarak - Düşük hızlı kılavuz raylar, menteşeler, makaralar vb. için uzun süreli yağlayıcı olarak.
NASIL UYGULANIR ?
Uygulamadan önce temas eden yüzeylerin iyice temizlenmesi ve yağdan arındırılması önemlidir. Daha sonra fırça, deri bez veya sentetik sünger ile ince bir tabaka halinde macun sürülür. Tüm yüzeye kolayca yayılır ve kolay işlemeyi kolaylaştırır. Macunu plastik malzemelere uygulamadan önce uyumluluk testleri yapmanızı öneririz. Ekipman üreticileri ve operatörleri bu nedenle bu tür uygulamalardan önce risk analizleri yapmalıdır. Gerektiğinde sağlık veya yaralanma risklerini ortadan kaldıracak önlemler alınacaktır. Açılan paketler, macunun kontaminasyondan korunması için kullanımdan sonra tekrar iyice kapatılmalıdır.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Klüber Klüberpaste UH1 96-402 muadili (alternatifi)

Klüber Klüberpaste UH1 96-402 muadili (alternatifi)

Klüber Klüberpaste UH1 96-402 teknk döküm (pdf, sds, msds)
Klüber Klüberpaste UH1 96-402 yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Klüber Klüberpaste UH1 96-402 Klüber Klüberpaste UH1 96-402
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,5
Toplam 27 inceleme
1-3 27 incelemesi
  1. F
    (0) (0)
  2. İŞ
    (0) (0)
  3. ZT
    (0) (0)

Klüber Klüberpaste UH1 96-402 hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: