Klübersynth UH1 14-151 özellikle gıda işleme ve ilaç endüstrisi için geliştirilmiştir. İyi aşınma önleyici özellikler, su direnci ve korozyon korumasının yanı sıra yüksek yaşlanma ve oksidasyon kararlılığı gösterir. NSF H1 tescillidir ve bu nedenle FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur. Yağlayıcı, gıda işleme, kozmetik, ilaç veya hayvan yemi endüstrilerindeki ürünler ve ambalaj malzemeleriyle tesadüfi temas için geliştirilmiştir.

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-151 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– İyi korozyon koruması, erken rulman arızası riskini azaltır
– Merkezi gres sisteminde iyi pompalanabilirlik, gres açlığını önler
– Gresin yumuşak kıvamı sayesinde geniş bir servis sıcaklığı aralığı için.

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-151 NEREDE KULLANILIR ?

Gıda işleme ve ilaç endüstrisindeki makine ve ekipmanlarda, özellikle gıda ürünü ile tesadüfi ve teknik olarak kaçınılmaz teması olabilecek yağlama noktaları için kullanılır. Ancak, yağlayıcı kirlenmesinden kaynaklanan sorunları önlemek için tüm yağlama noktalarında Klübersynth UH1 14-151 kullanılmasını öneririz. Bu özel gres, rulmanlı ve kaymalı yatakları, kaldırma silindirlerini, mafsalları, kılavuz çubukları, kamları vb. yağlar.

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-151 NASIL UYGULANIR

Fırça, spatula, gres tabancası ve gres kartuşu ile veya merkezi yağlama sistemleri ile uygulanır. Diğer gresler ile değiştirmeden önce yataklar temizlenmeli ve greslenmelidir. Gresler karışabilirse, yeniden yağlama yoluyla gres değiştirilebilir.

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-151 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-151 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.