Klüber Microlube GB 00

Katı yağlayıcılar içermeyen özel mineral bazlı yağlayıcı, yüksek basınç emme kapasitesine sahip, aşınma ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlayan gres yağıdır.

Microlube GB 00, katı yağlayıcılar içermeyen özel bir mineral yağ bazlı grestir. Yüksek basınç emme kapasitesine sahiptir, aşınma ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar, iyi ıslanma davranışı, su direnci ve geri akış davranışı gösterir.

KLÜBER MICROLUBE GB 00 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Akışkan dişli gresi
– Yüksek basınç emme kapasitesi
– İyi aşınma koruması
– İyi korozyon önleyici davranış
– Daldırma yağlama durumunda kanal açma olmaz
– Merkezi sistemler aracılığıyla pompalanabilir

KLÜBER MICROLUBE GB 00 NEREDE KULLANILIR ?

Mekanik preslerdeki şahmerdanların, ağır hizmet tipi yağ geçirmez düz ve konik dişlilerin (örneğin dişli motorlar, küçük dişliler), çelik/çelik bileşenlere sahip sonsuz dişlilerin ve ayrıca dişli kaplinlerin yağlanması için uygundur. Ayrıca kızakların, kılavuzların ve büyük zincirli tahriklerin yağlanması için de uygundur.

KLÜBER MICROLUBE GB 00 NASIL UYGULANIR

Yaklaşık çevresel hıza kadar dişlilerin daldırılarak yağlanması için uygundur. 4 m/s. Arttırılmış hızlarda cebri beslemeli yağlama mümkündür. Merkezi sistemler üzerinden de uygulanabilir.

KLÜBER MICROLUBE GB 00 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER MICROLUBE GB 00 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.