Petamo GHY 441, ester yağ ve poliüre kalınlaştırıcı bazlı özel yağlayıcı greslerdir. Gresler, özellikle yüksek yüklere ve sıcaklıklara maruz kalan rulmanlı ve kaymalı yatakların yağlanması için tasarlanmıştır. Madeni yağ bazlı ürünlere verimli bir alternatif olan Petamo GHY 441 çok daha uzun hizmet ömrü sağlar ve bu nedenle bakım maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olur. Yüksek baz yağ viskozitesi ve mükemmel termal stabilitesi nedeniyle, esas olarak büyük rulmanlar için kullanılırlar.

KLÜBER PETAMO GHY 441 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Uzun süreli yağlama, daha az bakım ve yüksek güvenilirlik için denenmiş ve test edilmiş gres
– İyi yük taşıma kapasitesi aşınmayı önler, dolayısıyla daha uzun rulman ömrü
– Mükemmel su direnci ve korozyon koruması, erken rulman arızasını önler ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur
– Sentetik gres formülasyonu sayesinde gres tüketiminde azalma ve oksidasyona ve yaşlanmaya karşı yüksek direnç

KLÜBER PETAMO GHY 441 KULLANILDIĞI YERLER

Genel makinelerde, elektrik motorlarında, konveyörlerdeki yük silindirlerinde, makaralı yataklarda ve sürekli ahşap panel preslerinde, sürekli döküm makinelerinde yük silindirlerinde ve diğer birçok uygulamada yüksek sıcaklıklara maruz kalan makaralı ve düz yatakların ilk ve yeniden yağlanması için.

KLÜBER PETAMO GHY 441 NASIL UYGULANIR ?

Gresler spatula, fırça, gres tabancası veya merkezi yağlama sistemleri ile uygulanabilir. İlk uygulamadan önce lütfen mevcut greslerle uyumluluğu kontrol edin ve gerektiğinde rulmanları önceden temizleyin.

KLÜBER PETAMO GHY 441 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER PETAMO GHY 441 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.