Klüber Staburags N 12 MF

Uzun süreli uygulamaların yanı sıra yüksek sıcaklıklarda ve orta hızlarda çalışan kaymalı ve makaralı rulmanlar için bir mineral yağlı grestir.

STABURAGS N 12 MF, uzun süreli uygulamaların yanı sıra yüksek sıcaklıklarda ve orta hızlarda çalışan kaymalı ve makaralı rulmanlar için bir mineral yağlı grestir. İçerdiği katı yağlayıcı (MoS2), artan sıcaklıklarda veya yüklerde acil durum çalışmasını sağlar.

KLÜBER STABURAGS N 12MF ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– İyi korozyon koruması
– Aşınmayı azaltır
– Katı yağlayıcı sayesinde iyi acil yağlama özellikleri

KLÜBER STABURAGS N12 MF NEREDE KULLANILIR ?

Fanlarda, kamalı millerde, aspiratörlerde ve sıcak hava fanlarında yüksek sıcaklıklarda çalışan yatakların yağlanması için. Özellikle elektrik motorlarının ve yeniden yağlanmayan kapalı rulmanların uzun süreli yağlanması için uygundur.

KLÜBER STABURAGS N 12 MF NASIL UYGULANIR

Fırça, spatula veya konvansiyonel ölçüm sistemleri ile uygulanır.

KLÜBER STABURAGS N 12 MF FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER STABURAGS N 12 MF ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.