Staburags NBU 12/300 KP, mineral yağ ve baryum kompleks sabunlu kalınlaştırıcı bazlı bir rulmanlı ve kaymalı yatak gresidir. İyi aşınma koruması ve iyi basınç emilimi sunar. Suya dayanıklıdır ve korozyona karşı güvenilir bir şekilde korur.

KLÜBER STABURAGS NBU 12/300 KP ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Rulman ve kaymalı yatak gresi
– İyi korozyon koruması
– İyi basınç emilimi
– Suya dayanıklı
– Uzun süreli gres
– Güvenilir aşınma koruması

KLÜBER STABURAGS NBU 12/300KP NEREDE KULLANILIR ?

İplik makinelerinde (üst ve alt silindirler), germe ve eksantrik silindirlerde, kardan millerinde ve fanlarda ve havalandırma sistemlerindeki rulmanlarda çekim ekipmanlarının uzun süreli ve kullanım ömrü boyunca yağlanması için bir rulman gresidir.

KLÜBER STABURAGS NBU 12/300KP NASIL UYGULANIR

Ürün fırça, spatula veya konvansiyonel ölçüm sistemleri ile kolayca uygulanır.

KLÜBER STABURAGS NBU 12/300 KP FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER STABURAGS NBU 12/300 KP ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.