Klüber Stabutherm GH 461

Mineral yağ ve poliüre ile üretilmiş yüksek sıcaklık gres yağıdır.

Stabutherm GH 461, mineral yağ ve poliüre bazlı yüksek sıcaklık yağlama gresidir. Geniş bir servis sıcaklığı aralığına sahiptirler ve 180°C'ye kadar olan rulmanlarda uygulanabilirler. Merkezi yağlama sistemlerinde yağlayıcı kullanılıyorsa, 200°C'ye kadar çalışma sıcaklıkları mümkündür.

Oldukça etkili aşınma önleyici özelliklere sahiptir. Gresler çok yapışkandır ve hem statik hem de dinamik yük altında suya dayanıklıdır. Oksidasyona karşı dirençlidir ve korozyona karşı güvenilir koruma sağlar.

KLÜBER STABUTHERM GH 461 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Daha düşük tüketim nedeniyle yağlayıcı maliyetlerinin azaltılması
– Mükemmel su direnci sayesinde azaltılmış atık su bertaraf maliyetleri
– İyi aşınma koruması, iyi yük taşıma kapasitesi ve iyi yük taşıma kapasitesi sayesinde rulman maliyetlerinde önemli azalma mükemmel korozyon koruması
– Merkezi yağlama sistemlerinde iyi pompalanabilirlik ve ölçüm sayesinde makinelerin sorunsuz çalışması
– Yüksek sıcaklıklarda düşük aşınma

KLÜBER STABUTHERM GH 461 NEREDE KULLANILIR ?

Özellikle ergitme işleri ve haddehanelerdeki uygulamalar için, özellikle merkezi bir yağlama sistemi aracılığıyla sağlanan yüksek sıcaklıktaki yağlama noktaları için uygundur, örn.

– sürekli döküm tesislerinde (levhalar ve kütükler) tahrik silindirleri
– sürekli fırınlarda konveyör makaraları

Bu tür uygulamalar için yağlayıcılar, çalışma sıcaklığı, kireçlenme, su ve ardından gelen korozyon ile ilgili son derece yüksek gereksinimleri karşılamalıdır.

– tavlama fırınları, kurutma sobaları
– dökümhane vinçlerindeki kaymalı yataklar
– karton üretim tesislerinde sıcak rulolar
– yol asfaltlama makineleri
– dökme malzeme kurulumlarında kapatma kapıları
– soğutma yatakları, konveyör sistemleri
– döner fırınlar
– otomotiv, içecek, cam ve seramik endüstrilerindeki makineler ve tesisler

KLÜBER STABUTHERM GH 461 NASIL UYGULANIR

Yaygın olarak kullanılan tüm yağlama sistemlerinden pompalanabilir. Merkezi yağlama sistemlerinde pompalanabilirliği değerlendirmek için boru sürtünme değerleri belirlenmiştir.

KLÜBER STABUTHERM GH 461 FİYATI

Fiyat almak için…

Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.