Mobil Mobiltac 325 NC

Açık dişli ve madencilik uygulamaları için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı kurşun içermeyen, solventli tip kıvamlı yapıda açık dişli yağlarıdır.

Mobiltac 325 NC geniş bir yelpazedeki açık dişli ve madencilik uygulamaları için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı, kurşun içermeyen, solventli tip, kıvamlı yapıda yağlardır. Yapısında klorin içermeyen, en düşük sıcaklıklarda bile akışkanlığı koruyan uçucu solvent bulunur. Uygulandıktan sonra bu seyreltici buharlaşır ve servis ömrü boyunca kıvamını koruyan esnek, yapışkan ve yüksek mukavemetli yağlayıcı kalır. Mobiltac 325 NC, sınır koşullarda oldukça iyi yağlama sağlayacak şekilde aşırı savrulmaya dayanıklı ve böylelikle aşınmaya karşı koruma, viskoz yapıda kesintisiz bir yağ tabakası oluşturacak şekilde dişliler ve diğer makine elemanları yüzeyine çok güçlü bir şekilde yapışır.

Soğuk havada katılaşma, sıyrılma veya pullanma yapmaz, kendi kendini toparlar ve dişli diplerinde katılaşmış birikinti oluşturmaz. Çok seyrek damlama veya savrulma gözlenir ve yağlayıcı solvent ile ıslatılmış bezlerle rahatlıkla temizlenir. Ürün yağmur, kar ve üretimde kullanılan su ile yıkanmaya dayanıklıdır. Parlama noktası yangın riskini en aza indirir. Bu yeni nesil dişli ve madencilik yağlayıcıları elle ya da otomatik yağlayıcılarla uygulanır. Mobiltac NC teknolojisi, dünya çapında birçok açık dişli kullanıcıları ve maden işletmecileri arasında çok yaygın kullanılan yağlayıcı olmuştur.

MOBİL MOBİLTAC 325 NC ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sınır yağlama koşulları altında dişli ve diğer makine elemanları için mükemmel koruma
– Düşük sıcaklıkta mükemmel pompalanabilme
– Suda yıkanmaya karşı mükemmel dayanıklılık
– En alt düzeyde savrulma ve damlama
– Düşük sıcaklıklarda sıyrılma veya kabuklanma yapmaz
– Geleneksel solvent veya temizleme maddeleri ile rahatlıkla temizlenebilir

MOBİL MOBİLTAC 325 NC GRES NEREDE KULLANILIR ?

Çimento fırınları bilezik dişlileri ve cevher işleme tesislerindeki büyük dişliler gibi yüksek sıcaklıklarda çalışan ağır hizmet açık dişlilerin yağlanması için önerilir. Düşük sıcaklıklardaki uygulamalarda kullanılabilecek düşük viskoziteye sahiptir. Asgari çalışma sıcaklıkları, -1ºC düzeyindedir.

MOBİL MOBİLTAC 325 NC GRES FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.