Mobil Mobiltemp SHC Serisi

91 inceleme

Yüksek sıcaklık uygulamaları için tasarlanmış aşınma önleyici üstün performanslı gres yağıdır.

Mobil Mobiltemp SHC Serisi teknik bilgi

Mobiltemp SHC 100, 32, 460 SPECIAL serisi ürünleri, öncelikli olarak yüksek sıcaklık uygulamaları için önerilen üstün performanslı aşınma önleyici greslerdir. Bu ürünler, polialfaolefin (PAO) sentetik baz yağların kendine has özelliklerini sabun içermeyen organo-kil kalınlaştırıcının özellikleri ile birleştirirler. PAO baz yağı tarafından sağlanan mükemmel ısıl/oksidatif bozunma direnci, yüksek sıcaklıkta mükemmel yapısal kararlılık ve kil kalınlaştırıcının yüksek damlama noktası ile birleştirildiğinde olağanüstü bir yüksek sıcaklık gresi ortaya çıkar. Sentetik baz yağın parafin içermeyen yapısı ve yüksek viskozite indeksi, aynı zamanda düşük sıcaklıklarda üstün yağlama ve yüksek sıcaklıklarda mükemmel film koruması sağlar.PAO baz yağı (mineral yağlara nazaran) düşük sürükleme özellikleri gösterdiğinden, aynı zamanda daha düşük sürtünme ve düşük tork sayesinde enerji tasarrufu potansiyeli ve döner elemanlı rulmanların yük noktalarında daha düşük sıcaklık özellikleri sunar. Üç ayrı ürün olarak sunulmaktadır: Mobiltemp SHC 32, ISO VG 32 baz yağlı ve NLGI 1 1/2 sınıfıdır; Mobiltemp SHC 100, ISO VG 100 baz yağlı ve NLGI 2 sınıfıdır; Mobiltemp SHC 460 Special ise ISO VG 460 baz yağlı ve NLGI 1 sınıfıdır ve ayrıca, ekstra aşınma koruması için molibden disülfür içerir.Düşük sıcaklıkta ilk çalıştırma veya çalışma torkunun önemli olduğu uygulamaların yanı sıra birçok yüksek sıcaklık uygulamasında kullanılır. Yüksek sıcaklıklarda mükemmel gres ömrü sunarlar ve gresleme aralıklarının uzatılmasını ve enerji tasarrufu potansiyelini mümkün kılarlar.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
- Benzersiz yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık performansı - Oksidasyona karşı mükemmel direnç ve gres yapısının yüksek sıcaklıklarda korunması - Düşük sürükleme katsayısı - Düşük sıcaklıklarda üstün pompalanabilirlik özelliği - Çok iyi aşınma koruması
NEREDE KULLANILIR ?
Mobiltemp SHC gresleri mükemmel düşük sıcaklık özellikleri ve iyi aşınma önlemesinin yanında yüksek sıcaklıklarda mükemmel gres ömrü, yatak koruması ve gres bütünlüğü özellikleri sunar.Mobiltemp SHC 32 - Mühürlü veya tekrar birleştirilebilen bilyalı veya makaralı rulmanlar - Yivler, vidalar ve bazı kapalı dişliler - Uygun gresleme aralıkları ile beraber tavsiye edilen çalışma sıcaklık aralığı -50 ºC ile 180 ºC arasında bulunan aşırı sıcaklık uygulamaları.Mobiltemp SHC 100 - Geniş bir çalışma sıcaklığı aralığının istendiği yüksek hızlı yataklar ve eksenel yataklar - Çalışma şartlarının daha düşük sürtünme, düşük aşınma ve uzun hizmet ömrü gerektirdiği elektrik motor yatakları için özellikle uygundur - Uygun yeniden yağlama aralıkları ile beraber tavsiye edilen çalışma sıcaklık aralığı -50 ºC ile 200 ºC arasında bulunan aşırı sıcaklık uygulamaları.Mobiltemp SHC 460 Special - Molibden disülfür içermesi bu gresi uzun gresleme aralıklarına sahip, limitli hareketi olan veya şoklu yüklemelere maruz kalan eksantrik ve kızak gibi kayan makina parçalarının greslenmesi için özellikle uygun kılar. - Yüksek sıcaklıklara maruz kalan veya yüksek ve normal sıcaklıklar arasında gidip gelerek çalışan açık konveyör veya fırın rulmanları - Uygun aralıkları ile beraber tavsiye edilen çalışma sıcaklık aralığı -40 ºC ile 180 ºC arasında bulunan aşırı sıcaklık uygulamaları.
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Mobiltemp SHC Serisi MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Mobil Mobiltemp SHC Serisi muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Mobil Mobiltemp SHC Serisi teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobil Mobiltemp SHC Serisi için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Mobil Mobiltemp SHC Serisi için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Mobil Mobiltemp SHC Serisi Mobil Mobiltemp SHC Serisi
Overall rating*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* Review is required
İsim
* Name is required
* Devam etmek için lütfen onay kutusunu işaretleyin
* Please confirm that you are not a robot
4,4
91 incelemeye dayanarak
1-2 of 91 reviews
  1. E
    (0) (0)
  2. O
    (0) (0)