Neo Lubricants Neogrease AL Paste

Yüksek tutunma kabiliyetine sahip dinamik yükler altında da kararlı yapı oluşturan çok amaçlı montaj pastasıdır. Beyaz renginden dolayı temiz yağlama yaparak, özellikle temiz yağlama istenen tüm uygulamalarda güvenle kullanılabilir.

Neogrease AL Paste, mineral baz yağı yapısı ve özel kalınlaştırıcı inorganik katıkları ile metal yüzeyde yüksek tutunma kabiliyetine sahip dinamik yükler altında da kararlı yapı oluşturan çok amaçlı montaj pastasıdır.

– Yüksek tutunma kabiliyeti
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç
– Su ile yıkanabilir
– Metal yüzeyde pas önleyici koruma

Beyaz renginden dolayı temiz yağlama yaparak, özellikle temiz yağlama istenen tüm uygulamalarda güvenle kullanılabilir.

NEOGREASE AL PASTE KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek yüklere maruz kalan ekipman yataklarında, rulman, millerin ve kızak yollarının yağlanması, yiyecek ve içecek (olası tesadüfi temasın olmadığı noktalar), tekstil, kağıt ve karton, ev aletleri ve hassas mekanik aksamlarda kullanılır.

NEOGREASE AL PASTE ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yaşlanmaya karşı yüksek direnci ile uzun yağlama periyotlarında bozulmaları önler
– Metal parçalar için yüksek pas önleyici koruma
– Su ile yıkanmaya dayanıklıdır.
– Katı yağlayıcılar, üzerinde gres filmi kalmadığında bile acil yağlama sağlar. Böylece yağlama aralıklarını arttırır.

NEOGREASE AL PASTE NASIL UYGULANIR ?

Uygulanacak yüzeylerin temizlemesini sağladıktan sonra iyice temizlendikten sonra fırça ile uygulama yapılabilir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.