Neo Lubricants Neogrease CS SG0

Mineral baz yağı lityum sabunu ile harmanlanmış küçük dişliler için yüksek hızlarda özelliğini ve yapısını kaybetmeyen yumuşak grestir.

Neogrease CS SG0, mineral baz yağı lityum sabunu ile harmanlanmış küçük dişliler için yüksek hızlarda özelliğini ve yapısını kaybetmeyen yumuşak grestir. Merkezi yağlamalar için uygun suya ve oksidasyona dirençli dişli gresidir.

– Küçük dişliler için uyumlu
– Hız ve çevresel faktörlere dayanımlı
– Korozyona karşı dayanıklı
– Merkezi yağlama

NEOGREASE CS SG 0 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek hızlarda çalışan küçük dişliler için idealdir. Rulmanlar, kaymalı yataklar, kılavuzlar, dişli miller, dişli motorlar, küçük dişliler sonsuz dişliler için kullanımı uygundur.

NEOGREASE CS SG0 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek hızlara dayanıklı
– Merkezi yağlamalara uygun
– Uzun servis ömrü
– Ekstra katkılı
– Oksidayson ve korozyona karşı dayanıklı – Yüksek basınca dayanıklı

NEOGREASE CS SG0 NASIL UYGULANIR ?

Dişli yüzeylere fırça ile uygulanabilir. Otomatik ve merkezi yağlama ile de kullanılabilir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.