Neo Lubricants Neogrease CS1

Düşük sıcaklıklar için geliştirilmiş okisadasyon korozyona karşı dirençli yarı sentetik komplex sabunlu kaymalı ve makaralı rulmanların yağlanması için çok amaçlı düşük sıcaklık gresidir.

Neogrease CS1, düşük sıcaklıklar için geliştirilmiş okisadasyon korozyona karşı dirençli yarı sentetik komplex sabunlu kaymalı ve makaralı rulmanların yağlanması için çok amaçlı düşük sıcaklık gresidir.

– Düşük sıcaklık gresi
– Yarı sentetik
– Oksidasyona dayanıklı
– Yüksek mekanik yük kapasitesi
– Mükemmel korozyon koruması

NEOGREASE CS1 KULLANILDIĞI YERLER

Düşük torklar, yüksek hızların olduğu rulmanlı ve kaymalı yataklar, düşük sıcaklık istenen tüm yağlama noktaları ve küçük dişlilerin yağlanması için uygundur. Motorlu taşıtlar, inşaat, tarım ve her türlü endüstriyel makinelerde güvenle kullanılabilir.

NEOGREASE CS1 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Lityum komplex yapı
– Yarı sentetik
– Oksidasyona dayanıklı
– Yüksek mekanik yük kapasitesi
– Suya dayanıklılık

NEOGREASE CS1 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.