Neo Lubricants Neogrease HT GP2

Baryum kompleks sabunu ile güçlendirilmiş ekstra EP katkı maddeleri içeren mineral baz yağ ve oksidasyon, korozyon ve aşınmaya karşı dirençli yüksek sıcaklık gresidir.

Neogrease HT GP2, mineral baz yağ ve baryum kompleks sabunu ile güçlendirilmiş ekstra EP katkı maddeleri içeren oksidasyon, korozyon ve aşınmaya karşı dirençli yüksek sıcaklık gresidir.

NEOGREASE HT GP2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek sıcaklıklarda daha geniş ve kararlı sıcaklığa maruz kalan parça ve rulmanların yağlanmasında, çok uzun süreli yağlama istenen parçalarda, rotor yataklarında, titreşimli makaralı ve kaymalı yataklarda elektrik motorlarında, fanlarda, bilyalı rulmanlarda, jeneratör, küçük dişli ve plastik gruplarında mükemmel ve çok uzun süreli yağlama yapar.

NEOGREASE HT GP2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Metal aşınmasını önlemek için olağanüstü yük taşıma kapasitesi
– Metal parçaların korozyonuna karşı mükemmel koruma ve suyla yıkamaya karşı direnç
– Ağır çalışma koşulları altında bile parçada gres kalıcılığı sağlamak için yüksek mekanik stabilite
– Yüksek yükler ve su varlığı altında mekanizmaların korunmasını sağlayan olağanüstü yapışma
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç
– Asit ve alkali sulu çözeltilerin çoğunun etkisine karşı çok iyi direnç

NEOGREASE HT GP2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.