Neo Lubricants Neogrease HT KP2

Çok zor şartlarda ve yüksek sıcaklıklarda çalışan rulmanlar için geliştirilmiş uzun yağlama periyodu istenen tüm uygulamalarda kullanılabilen PFPE grestir.

Neogrease HT KP2, yüksek sıcaklıklarda çalışan rulmanlar için geliştirilmiş, çok zor şartlarda çalışan ve uzun yağlama periyodu istenen tüm uygulamalarda kullanılabilen perfluorinated polyether oil (PFPE) grestir.

İçeriğindeki sabun ve ekstra özel katkıları ile ayrıca güçlendirilmiş PTFE katığı ile özellikle yüksek sıcaklıklarda çalışan zincirler için güvenli ve uzun ömürlü yağlama yapar. Gresleme periyodunu diğer greslere oranla daha çok uzatması ve daha az miktarda kullanılmasından dolayı ekonomik bir üründür.

NEOGREASE HT KP2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek sıcaklıkta çalışan tüm fırın zincir mekanizmalarında, fırın kapak menteşelerinde, boya konveyörlerinde, makara başlıklarında, kayar kanatlı vakum pompalarında, seramik fırınlarında, Kurutma ve boya fırınlarında, tekstil ramöz makinalarında ve ayrıca yüksek performans istenen tüm sıcak ve fırınlı uygulamalarda kullanılır.

NEOGREASE HT KP2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Agresif kimyasallara karşı mükemmel direnç
– Damlama noktası yoktur.
– Metal parçaların korozyonuna karşı iyi koruma
– Yaşlanmaya ve mekanik kesmeye karşı çok yüksek direnç
– Yüksek yük taşıma ve EP (Aşırı Basınç) kapasitesi

NEOGREASE HT KP2 NASIL UYGULANIR ?

En iyi sonucu alabilmek için uygulanacak alanın temizlenmesi ve temiz gresleme yapılması önerilir. Fırça veya pompa ile gresleme yapılabilir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.