Neo Lubricants Neogrease HT SB 2

Yüksek performans sağlayan özel katıklara sahip yüksek sıcaklık sentetik gres yağıdır.

Neogrease HT SB 2, özel katkıları sayesinde yüksek sıcaklıklarda özelliğini kaybetmeden çalışma performansını artırır ve gürültüyü azaltır. İçeriğindeki farklı kimyasal ve katıklar ile su, kimyasal ve korozyona karşı eşsiz bir koruma sağlayarak uzun ömürlü rulman yağlaması sağlar.

NEOGREASE HT SB 2 KULLANILDIĞI YERLER

Ağır koşullarda çalışan bilyalı rulmanlar ve yatak yağlamalarında, orta hız ve ağır yüklerde, uzun süreli veya ömür boyu yağlama istenen; konveyörler, fırınlar, su pompaları, sıcak silindirler, asfalt makinelerinde, sürgülü vanalarda, çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinde, elektrikli el aletlerinde, menteşeler ve pimlerde güvenle kullanılabilir.

NEOGREASE HT SB 2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Olağanüstü yük taşıma kapasitesi sayesinde aşınmayı engeller
– Korozyona karşı mükemmel koruma
– Ağır çalışma koşullarında yüksek mekanik stabilite
– Uzun ömürlü yağlama yapar
– Su ve kimyasala dayanımı çok yüksektir.
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç
– Asit ve alkali sulu çözeltilerin çoğunda çok iyi direnç sağlar
– Yeniden yağlama aralıklarında fark yaratır.

NEOGREASE HT SB2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Diğer gresler ile karışmaması tavsiye edilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.