Neo Lubricants Neogrease HT SW 2

Sentetik baz yağların özel karışımından yapılmış baryum kompleks sabun ve katkı maddeleri ile kalınlaştırılmış sentetik uzun ömürlü yağlama için geliştirilmiş gres yağıdır.

Neogrease HT SW 2, baryum kompleks sabun ve katkı maddeleri ile kalınlaştırılmış sentetik bazların özel karışımından yapılmış sentetik uzun ömürlü yağlama için geliştirilmiş gres yağıdır. Oksidasyon, korozyon, aşınma direncini ve yük taşıma kapasitesini arttırmak için tasarlanmış grestir.

NEOGREASE HT SW 2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek hızlarda, ağır yükler altında ve olumsuz çevre koşullarında çalışan yatakların ve diğer mekanik bileşenlerin yağlanması için özel olarak endikedir. Bazı uygulama örnekleri şunlardır: tekstil mil ve türbin yataklarda, düşük sıcaklıkta çalışan rulmanlarda, takım tezgahları ve ahşap şekillendirme makinelerinde yüksek hızlı mil yatakları, dişli miller, küçük dişliler vb. gibi uygulamalarda güvenle kullanılabilir.

NEOGREASE HT SW 2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek hızlı yataklarda olağanüstü sürtünme ve aşınma azalması
– Metal parçaların korozyonuna karşı mükemmel koruma ve suyla yıkamaya karşı direnç
– Yüksek yükler ve su varlığında mekanizmaların korunmasını sağlayan olağanüstü yapışma.
– Eskimeye karşı yüksek direnç, uzun yeniden yağlama aralıklarında bile hizmette gresin bozulmasını önler
– Çoğu asit ve alkali sulu çözeltilerin etkisine karşı çok iyi direnç.

NEOGREASE HT SW2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle kullanılmadan önce uyumluluk mutlaka kontrol edilmelidir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.