Neo Lubricants Neogrease HT TW1

Özellikle düşük torklar ve sıcaklık istenen uygulamalar için üretilmiş tam sentetik özel bileşim yapıya sahip baryum komplex bej renkli grestir.

Neogrease HT TW1, tam sentetik özel bileşim yapıya sahip baryum komplex yapıda ve özellikle düşük torklar ve sıcaklık istenen uygulamalar için üretilmiş bej renkli grestir. Korozyon koruması ve beraberindeki aşınmaya karşı dayanımı ile bakım maliyetlerinde düşüşler sağlar.

Sıradan greslere göre özel viskozite ve sentetik yapısı ile yüksek devirlere de uygun olup yüksek sıcaklıklarda dahi özelliğini kaybetmeden mükemmel yağlama yapar. Ayrıca ağır yük ve basınçlara da dayanımı sayesinde mükemmel performans sağlar.

NEOGREASE HT TW1 KULLANILDIĞI YERLER

Düz ve makaralı rulmanlarda, küçük dişlilerde, takım tezgahlarında, yüksek hızlı mil yataklarında, ahşap şekillendirme makinelerinde, gaz sayaçlarında gibi birçok alanda sorunsuzca ve güvenle kullanılır.

NEOGREASE HT TW1 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sentetik özel yapısı sayesinde yüksek sıcaklık ve su ortamlarında yapısını asla bozmaz.
– Mevcut dişli aşınmasını engellediğinden sesi engeller.
– Bakım maliyetlerini minimuma indirir.
– Makinenin aksamını korur ve yedek parça sorunları yaşanmaz.
– Makinenin daha az güç harcamasını sağlayarak enerji tasarrufu sağlar.

NEOGREASEHT HT TW1 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle kullanılmadan önce uyumluluk mutlaka kontrol edilmelidir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.