Neo Lubricants Neogrease Paste S

Yarı sentetik baz yağ lityum sabun ve özel katı yağlayıcı katkı maddeleri içeren çok amaçlı bir yağlama pastasıdır.

Neogrease Paste S, yarı sentetik baz yağ lityum sabun ve özel katı yağlayıcı katkı maddeleri içeren çok amaçlı bir yağlama pastasıdır. Yüksek basınç ve suya maruz kalan kayar rulmanlarda yapışkan özelliği sayesinde mükemmel performans sergiler. Geniş bir servis sıcaklığı aralığına sahiptir ve iyi bir basınç emme kapasitesinin yanı sıra demir dışı metallere, birçok plastik ve elastomerlere karşı nötr davranış gösterir.

NEOGREASE Paste S KULLANILDIĞI YERLER

Gresin temel olarak uygulama alanları gerdirme elemanlarıdır, örn. metal işleme endüstrisindeki makinelerdeki aynalar. Uzun süreli yağlama aralıklarını garanti eder ve sürtünme kaynaklı korozyona karşı korur.

NEOGREASE Paste S ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yarı sentetik yağlı macun
– Yüksek basınç yükleme kapasitesi ile
– İyi aşınma ve korozyon koruma özellikleri
– Su ile yıkamaya ve emülsiyonlara karşı yüksek direnç

NEOGREASEHT Paste S NASIL UYGULANIR ?

Fırça ile uygulanabilir. Yüzey temizliği önemli olduğundan uygulama öncesi mutlaka yüzey temizliği yapılmalıdır.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.