Neo Lubricants Neogrease PL GM0

Sentetik baz yağları ile alüminyum kompleks sabun ve EP (Extreme Basınç), aşınma önleyici ve korozif katkı maddeleri güçlendirilmiş özellikle zorlu şartların yaygın olduğu dişli ve dişli grupları için üretilmiş yapışkan dişli yağıdır.

Neogrease PL GM0, sentetik baz yağları ile alüminyum kompleks sabun ve EP (Extreme Basınç), aşınma önleyici ve korozif katkı maddeleri güçlendirilmiş özellikle zorlu şartların yaygın olduğu dişli ve dişli grupları için üretilmiş yapışkan dişli yağıdır.

NEOGREASE PL GM0 KULLANILDIĞI YERLER

Olumsuz çevre koşullarında çalışan ağır yükler altındaki yatakların, kızak yollarının, açık / kapalı yüzeyler ve valflerin yağlanması için özel olarak üretilmiştir. Özel özellikleri nedeniyle, her tür endüstride mekanizmalara yüksek koruma sağlar: madencilik, toprak hareketi, nakliye ve liman, çelik (kok gazı vanaları), çimento, kağıt, gıda vb.

NEOGREASE PL GM0 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek yükler ve su varlığı altında mekanizmaların korunmasını sağlayan olağanüstü yapışma.
– Tiksotropik özelliğinden dolayı merkezi yağlama sistemlerinde kullanılabilir.
– Bileşen aşınmasını önlemek için artırılmış yük taşıma kapasitesi.
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç, uzun yağlama aralıklarında bile hizmet sırasında gresin bozulmasını önler.
– Metal parçaların korozyonuna karşı yüksek koruma.
– Su ile yıkamaya karşı mükemmel direnç.

NEOGREASE PL GM0 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle kullanılmadan önce uyumluluk mutlaka kontrol edilmelidir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.