OKS 1140

Düşük devir, yüksek sıcaklık ve kimyasal maddelerin bulunduğu ortamda çalışan uygulamalar için üretilmiş silikon gresidir.

OKS 1140, aşırı yüksek sıcaklıklarda yavaş çalışan makine elemanları için aşırı sıcaklık silikon gresidir.

OKS 1140 NEREDE KULLANILIR ?

Fırın arabalarında, fırın makinelerinde, kurutma tünellerinde, döküm makinelerinde, kazan ateşleme sistemlerinde, kaynak ve lehim makineleri için plastik işleme makinelerinde vb. Yavaş çalışan rulmanlı ve sürtünmeli yatakların, makaraların, taşıma zincirlerinin veya kayan yüzeylerin yağlanması.

OKS 1140 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Optimum sıcaklığa dayanıklı silikon gres formülü sayesinde son derece etkilidir
– Yüksek sıcaklık yüklemesine maruz kalan gres yağlama noktaları için mükemmel şekilde uygundur
– Normal gres performans alanları dışında geniş kullanım yelpazesi

OKS 1140 KULLANIM ALANLARI

– Kauçuk ve plastik işleme
– Gemi yapımı ve denizcilik teknolojisi
– Kimyasal endüstri
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Demir çelik endüstrisi
– Lojistik
– Raylı araç teknolojisi
– Cam ve döküm endüstrisi
– Belediye hizmetleri

OKS 1140 NASIL KULLANILIR ?

OKS 1140 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.