OKS 221

Yüksek sıcaklık ve çok düşük sürtünme katsayısına sahip MoS2’li montaj pastadır.

OKS 221 presleme ve kalıplama işlemlerinin yanı sıra aşırı yüklü kayma yüzeylerinin alıştırma yağlaması için çok yüksek MoS2 içerikli montaj pastasıdır.

OKS 221 NEREDE KULLANILIR ?

– Pres montajlı tekerlekler, miller, lastikler veya yataklar için montaj macunu
– Tutma-kayma etkisini, sıkışmayı ve aşınmayı önlemek için hareketli dişler, kılavuzlar ve kızaklar için yapışmaz astar boya
– Kayma önleyici özellikler sağlayan kaymalı yataklar, dişli çarklar, krank milleri gibi yüksek gerilimli kayma yüzeylerinin aşındırılarak yağlanması
– Kubbe, pres, gofraj gibi zor tipte kesmesiz şekillendirme için uygundur ve kritik metal temaslardan ve kaynaktan kaçınır.

OKS 221 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek stres koşullarında korozyona, aşınmaya ve yapışmaya karşı anında etkili koruma
– Kayma yüzeyine basmak gerekmez
– MoS2'nin metaller için güçlü afinitesi nedeniyle son derece etkilidir
– En yüksek yükleme kapasitesinde son derece düşük sürtünme
– Tutuşma önleyici özellikler nedeniyle hareketli parçaların artan operasyonel güvenilirliği
– Organik molibden kompleksi bileşikleri nedeniyle geliştirilmiş performans.

OKS 221 KULLANIM ALANLARI

– Belediye hizmetleri
– Kimyasal endüstri
– Gemi yapımı ve denizcilik teknolojisi
– Lojistik
– Kauçuk ve plastik işleme
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Cam ve döküm endüstrisi
– Raylı araç teknolojisi
– Demir çelik endüstrisi

OKS 221 NASIL KULLANILIR ?

Optimum yapışma için, kayan yüzeylerden kontaminasyonu ve diğer yağlayıcıları temizleyin. En iyi yol, önce mekanik olarak (örneğin tel fırça ile) ve ardından OKS 2610/OKS 2611 üniversal temizleyici ile temizlemektir. OKS 220'yi bir fırça veya spatula ile ince ve eşit bir şekilde uygulayın. OKS 221'i eşit şekilde püskürtün. Fazlalıkları kaldırın. Gres yerine macun kullanmayınız ve sadece uygun yağlayıcılarla karıştırınız.

OKS 221 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.