OKS 250

Ağır yüklü kayma yüzeylerini yağlamak için geliştirilmiş beyaz katı yağlayıcılar ve Mox Active katkıları içeren sentetik yüksek sıcaklık montaj pastasıdır.

OKS 250 ağır yüklü kayma yüzeylerinin yağlanması için seramik bazlı yüksek sıcaklık pastasıdır.

OKS 250 NEREDE KULLANILIR ?

– Özellikle düşük kayma hızlarında veya salınımlı hareketlerde, örneğin yüksek alaşımlı çelikten veya demir dışı metallerden yapılmış vidalı, çiftleşmeli veya bayonet bağlantılarda, yüksek gerilimli kayma yüzeylerinin yağlanması
– Sıcaklık stresli dişli bağlantıların yüzey ayrımı, örneğin yanmalı motorlarda ve türbinlerde
– Vidalarda, pimlerde, cıvatalarda, flanşlarda, millerde ve bağlantılarda korozyon koruması
– Paslanmaz çelik bağlantılar için.

OKS 250 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Daha önce çok çeşitli macun kullanmış kullanıcılar için ekonomik ürün çözümü
– Sıcak ve soğuk suya ve ayrıca çoğu asit ve kül suyuna dayanıklı
– Mükemmel korozyon koruması
– Artan performans için Mox-Active içerir
– Metal içermez
– OKS 2501 sprey versiyonu olarak da mevcuttur
– NSF H2 kayıtlı

OKS 250 KULLANIM ALANLARI

– Kimyasal endüstri
– Bakım ve servis
– Demir çelik endüstrisi
– Lojistik
– Gemi yapımı ve denizcilik teknolojisi
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Raylı araç teknolojisi
– Belediye hizmetleri
– İkram ekipmanları ve gıda işleme teknolojisi
– Kauçuk ve plastik işleme
– Cam ve döküm endüstrisi

OKS 250 NASIL KULLANILIR ?

Optimum yapışmayı elde etmek için, dişli ve kayma yüzeylerindeki kirleri ve diğer yağlayıcıları giderin. Yeterli OKS 250'yi baş veya somun temas yüzeyine ve dişe uygulamak için bir fırça, spatula veya benzeri kullanın. OKS 2501 sprey üzerine eşit şekilde püskürtün. Macun ayrıca bir sızdırmazlık maddesi görevi görecektir. Dikkat: Gres yerine macun kullanmayınız ve sadece uygun yağlayıcılarla karıştırınız.

OKS 250 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.