OKS 2511

İlk katman oluşumu ve aktif katodik korozyon koruması için çinko bazlı uzun vadeli korozyon koruması sağlayan montaj pastasıdır.

OKS 2511 ilk katman oluşumu ve aktif katodik korozyon koruması için çinko bazlı uzun vadeli korozyon koruması saülayan montaj pastasıdır.

OKS 2511 NEREDE KULLANILIR ?

– Galvanizli yüzeylerde örneğin kaynak, delme veya kesme işlemlerinden sonra hasarlı noktalara rötuş yapmak
– Çinko galvanizlemenin yapılamadığı durumlarda demirli metallerin astarlanması. Örneğin araç ve gemi onarımlarında, çelik bina yapımında, inşaat mühendisliğinde ve köprü yapımında, tank ve havai hat yapımında, ızgaralarda, çit ve trafik sinyal direklerinde, egzoz sistemlerinde, drenaj oluklarında
– İyi elektrik iletkenliği sayesinde punta kaynağı için de uygundur.

OKS 2511 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Aktif, katodik korozyon koruması sayesinde son derece etkili
– Termal olarak gerilmiş metal parçalarda dayanıklı korozyon koruması olarak çok yönlü kullanım
– Düşük tüketim ve kendi kendini temizleyen püskürtme valfi sayesinde son derece ekonomik
– Galvanizlemeyi tamamlar ve sonraki boyama için pürüzlü bir yapışkan yüzey oluşturur

OKS 2511 KULLANIM ALANLARI

– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Demir çelik endüstrisi
– Gemi yapımı ve denizcilik teknolojisi
– Kauçuk ve plastik işleme
– Cam ve döküm endüstrisi
– Bakım ve servis
– Kimyasal endüstri
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Raylı araç teknolojisi
– Belediye hizmetleri
– Lojistik

OKS 2511 NASIL KULLANILIR ?

En iyi yapışma için yüzeyleri temizleyin. En iyi yol, önce mekanik olarak sonra OKS 2610/OKS 2611 üniversal temizleyici ile temizlemektir. Uygulama yapılacak yüzeyler parlak metal ve kuru olmalıdır. Kullanmadan önce kutuyu 2 dakika çalkalayın. Yaklaşık olarak eşit ve ince bir şekilde püskürtün. Hazırlanan yüzeye 20-30 cm (1-2 çapraz veya dairesel hareketler) uygulayın.

Aşırılıklardan kaçının. Aşağıdaki teknik verilerde belirtilen kuruma süreleri. Daha kalın katmanlar için uygulamayı tekrarlayın. Dikkat: OKS 2511'de dengeleme ve doldurma mümkün değildir. 10°C ile 27°C arasındaki bir sıcaklık aralığında ve ayrıca %80'den az bağıl nemde işlem yapın. Püskürtme valfi baş aşağı boş.

OKS 2511 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.