OKS 270

Birçok sektörde temiz yağlama istenen tüm uygulamalar ve yüksek basınca maruz kalan kayma yüzeylerinin uzun süreli yağlanması için geliştirilmiş montaj pastasıdır.

OKS 270, yüksek basınca maruz kalan kayma yüzeylerinin uzun süreli yağlanması için bir gres pastasıdır.

OKS 270 NEREDE KULLANILIR ?

– Mekanizmalarda kire duyarlı kayma noktalarının yağlanması
– Büyük yağlayıcı hazneli montaj yağlaması, örn. Gres tabancaları ile daha uzun aralıklarla ilave yağlamanın mümkün olduğu aynalar

OKS 270 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Kirsiz montaj ve uzun süreli yağlama için mükemmel şekilde uygundur
– Optimum katı yağlayıcı kombinasyonu sayesinde son derece etkili
– Kirlenmeye karşı hassas parçalar alanında geniş kullanım alanı
– Yüksek etkili yağlama filmlerinin oluşumu nedeniyle düşük tüketim
– İyi korozyon koruma davranışı

OKS 270 KULLANIM ALANLARI

– Raylı araç teknolojisi
– Lojistik
– Demir çelik endüstrisi
– Kimyasal endüstri
– Kauçuk ve plastik işleme
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Cam ve döküm endüstrisi
– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Belediye hizmetleri
– Kağıt ve ambalaj sektörü

OKS 270 NASIL KULLANILIR ?

En iyi yapışma için, diş ve kayma yüzeylerindeki kontaminasyonu ve diğer yağlayıcıları temizleyin. En iyi yol, önce mekanik olarak (örneğin tel fırça ile) ve ardından OKS 2610 veya OKS 2611 evrensel temizlik maddesi ile temizlemektir.

Baş veya somun temas yüzeyine ve dişe eşit miktarda macun uygulamak için bir fırça, spatula veya benzeri kullanın. Macun ayrıca bir sızdırmazlık maddesi görevi görecektir. Gres yerine macun kullanmayınız ve sadece uygun yağlayıcılarla karıştırınız.

OKS 270 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.