OKS 403

Suya veya deniz suyuna maruz kalan makine elemanlarının yağlanması için geliştirilmiş deniz suyuna dayanıklı gres yağıdır.

OKS 403, suya veya deniz suyuna maruz kalan makine elemanlarının yağlanması için bir deniz gresidir.

OKS 403 NEREDE KULLANILIR ?

– Açık dişlilerin, sürtünmeli ve rulmanlı yatakların, dişli millerin, menteşelerin, ırgat kılavuzlarının, gemi vinçlerinin, su altı cihazlarının, açık deniz bileşenlerinin veya tekstil endüstrisinin ıslak alanlarındaki yağlama
– Kıyı ve deniz alanlarında deniz suyuna veya suyun sürekli etkisine maruz kalan hareketli parçaların korozyon koruması.

OKS 403 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Suyun üstünde ve altında su geçirmez özel gres olarak mükemmel şekilde uygundur
– Optimum aşınma ve olağanüstü korozyon koruması sayesinde son derece etkili
– Kombine koruyucu etkisi sayesinde ekonomiktir.

OKS 403 KULLANIM ALANLARI

– Cam ve döküm endüstrisi
– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Demir çelik endüstrisi
– Kimyasal endüstri
– Belediye hizmetleri
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Raylı araç teknolojisi
– Lojistik
– Kauçuk ve plastik işleme
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği.

OKS 403 NASIL KULLANILIR ?

OKS 403 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.