OKS 410

Dış ortam koşullarında da basınca veya darbelere maruz kalan yağlama noktaları için yüksek basınçlı, uzun ömürlü bir gres yağıdır.

OKS 410, dış ortam koşullarında da basınca veya darbelere maruz kalan yağlama noktaları için yüksek basınçlı, uzun ömürlü bir grestir.

OKS 410 NEREDE KULLANILIR ?

– Sürtünme, yuvarlanan ve döner yataklar, yivli miller, itme milleri, dişli miller ve her türlü kayma yüzeyi gibi ağır yükleme ve/veya darbelere maruz kalan korumasız parçaların gresle yağlanması
– Zorlu çalışma koşulları için.

OKS 410 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Özellikle iyi aşınma koruması ile karışık sürtünme sektöründe güvenli yağlama gresi olarak mükemmel şekilde uygundur
– Korozyona karşı etkili bir şekilde korur
– Performansı artırmak için Mox-active içerir.

OKS 410 KULLANIM ALANLARI

– Belediye hizmetleri
– Cam ve döküm endüstrisi
– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Raylı araç teknolojisi
– Kauçuk ve plastik işleme
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Demir çelik endüstrisi
– Lojistik
– Kimyasal endüstri
– Kağıt ve ambalaj endüstrisi.

OKS 410 NASIL KULLANILIR ?

En iyi sonuçlar için yağlama noktasını dikkatlice temizleyin. OKS 2610/OKS 2611 Universal Cleaner gibi solventlerle temizleyin. İlk dolumdan önce korozyon korumasını kaldırın. Yatakları, tüm fonksiyonel yüzeyleri kesinlikle gresi alacak şekilde doldurun.

OKS 410 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.