OKS 416

Düşük sıcaklık veya yüksek devirde çalışan rulman, yatak vs. hareketli parçaların yağlanması için geliştirilmiş gres yağıdır.

OKS 416, düşük sıcaklık ve yüksek hız gresidir.

OKS 416 NEREDE KULLANILIR ?

– Arktik iklimler veya soğuk hava depoları gibi aşırı düşük sıcaklıklara geçici veya kalıcı olarak maruz kalan kızak yolları, miller, elektronik, hassas mühendislik ve optik ekipmanların dişli parçaları gibi her türlü yağlama noktaları için
– Yüksek hızlı rulmanların makaralı rulman yağlaması, örn. mil yatakları, takım tezgahlarında veya tekstil makinelerinde minyatür veya hassas yataklar, ölçüm ekipmanları, kontrol teknolojisi ve hassas mekanik elektrik motorları.

OKS 416 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Dinamik, hafif, sese dayanıklı, uzun süreli yağlama gresi
– Kutup koşullarında ve çok yüksek hızda en iyi kullanım
– Optimum formülasyon sayesinde yüksek verimlilik
– Gresler için normal performans aralığının yanında çok işlevli uygulama
– Ekonomik uygulama sayesinde verimli
– Düşük sıcaklıklarda veya yüksek hızlarda ve buna bağlı olarak sıcaklıklarda tutarlılık değişikliği olmaz
– Oksidasyon kararlı, soğuk ve sıcak suya dayanıklıdır.

OKS 416 KULLANIM ALANLARI

– Cam ve döküm endüstrisi
– Raylı araç teknolojisi
– Belediye hizmetleri
– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Demir çelik endüstrisi
– Lojistik
– Kauçuk ve plastik işleme
– Kimyasal endüstri

OKS 416 NASIL KULLANILIR ?

En iyi sonuçlar için yağlama noktasını OKS 2610/OKS 2611 Universal Cleaner ile temizleyin. İlk doldurmadan önce korozyon koruma ortamını çıkarın. Yatakları, tüm fonksiyonel yüzeyleri yeterince yağlanacak şekilde doldurun.

Rulman veya makine üreticisinin talimatlarına uyun.
Gres memelerine gres tabancası ile veya otomatik yağlama sistemi ile yeniden yağlama. Yeniden yağlama aralıkları ve tanımlanacak miktar. hizmet koşullarına bağlıdır. Eski gresin çıkarılması mümkün değilse, yatağın aşırı yağlanmasını önlemek için gres miktarı sınırlandırılmalıdır.

Daha uzun yeniden yağlama aralıkları için eski gresin tamamen değiştirilmesi önerilir. Yalnızca uygun yağlayıcılarla karıştırın.

OKS 416 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.