OKS 418

Yüksek sıcaklıkların olduğu tüm uygulamaların yağlanması için geliştirilmiş gres yağıdır.

OKS 418, daha yüksek sıcaklıklarda sürtünme ve rulman yataklarının yağlanması için ekonomik bir sıcak yatak gresidir.

OKS 418 NEREDE KULLANILIR ?

– Yüksek sıcaklıklarda kaymalı ve makaralı yatakların gresle yağlanması, örn. boyama ve kurutma fırınlarında, konvertörlerde, dökme potalarda, ısıtma sistemlerinde, sıcak hava fanlarında, şarj vinçlerinde, vulkanizasyon sistemlerinde ve elektrik motorlarında.

OKS 418 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek sıcaklık yüklemesine maruz kalan gres yağlama noktalarının uzun süreli yağlanması için mükemmel şekilde uygundur
– Optimum katı yağlayıcı formülü sayesinde son derece etkili
– Normal gres performans alanlarının üzerinde geniş kullanım yelpazesi
– Olası güvenli yağlama nedeniyle azaltılmış bakım ve yağlayıcı maliyetleri
– Geniş bir sıcaklık aralığında uzun süreli ve güvenli yağlama için damlatmayan sıcak yatak gresi.

OKS 418 KULLANIM ALANLARI

– Lojistik
– Kimyasal endüstri
– Belediye hizmetleri
– Kauçuk ve plastik işleme
– Cam ve döküm endüstrisi
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Demir çelik endüstrisi
– Raylı araç teknolojisi

OKS 418 NASIL KULLANILIR ?

En iyi sonuçlar için yağlama noktasını dikkatlice temizleyin. OKS 2610/OKS 2611 Universal Cleaner gibi solventlerle temizleyin. İlk dolumdan önce korozyon korumasını kaldırın. Yatakları, tüm fonksiyonel yüzeyleri kesinlikle gresi alacak şekilde doldurun.

OKS 418 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.