OKS 432

Yüksek sıcaklıklardaki uygulamalar için geliştirilmiş damlama noktası yüksek gres yağıdır.

OKS 432, daha yüksek yük ve sıcaklıklarda rulmanlı ve sürtünmeli rulmanlar ve benzeri bileşenler için yüksek erime noktalı bir grestir.

OKS 432 NEREDE KULLANILIR ?

Yüksek sıcaklıklarda ve yüksek yüklerde düz ve makaralı yatakların gresle yağlanması, örn. sıcak hava fanları, dönüştürücüler, dökme potaları, sinterleme sistemleri, ısıya maruz kalan konveyör sistemleri vb.

OKS 432 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sürtünme ve aşınmayı azaltmak, korozyona ve yabancı maddelere karşı koruma sağlamak için mükemmel şekilde uygundur
– Yüksek sıcaklıklarda ve yüklerde bile yağlama etkisinin sürdürülmesi
– İyi korozyon koruma özellikleri, yaşlanmaya karşı iyi direnç ve mükemmel EP özellikleri için seçilmiş aktif bileşen kombinasyonu sayesinde son derece etkilidir.

OKS 432 KULLANIM ALANLARI

– Demir çelik endüstrisi
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Kauçuk ve plastik işleme
– Lojistik
– Kimyasal endüstri
– Raylı araç teknolojisi
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Belediye hizmetleri
– Cam ve döküm endüstrisi

OKS 432 NASIL KULLANILIR ?

OKS 432 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.