OKS 470

Yüksek basınçlara dayanıklı, normal yüklerde çalışan rulman ve yataklar için geliştirilmiş gıda onaylı uzun ömürlü çok amaçlı gres yağıdır.

OKS 470 beyaz katı yağlayıcılı ve NSF H2 onaylı evrensel grestir.

OKS 470 NEREDE KULLANILIR ?

– Normal yük sürtünmeli, dönen ve döner yatakların yağlanması
– Makinelerde mil ve kılavuzların yağlanması
– İnce mekanik cihazlarda ve ev aletlerinde hareketli parçaların yağlanması

OKS 470 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Koyu renkli yağlayıcılar kullanılamadığında yağlama
– Duruş sürelerini ve düzeltici bakımı azaltarak bakım ve yağlayıcı maliyetlerinden tasarruf
– Su geçirmez
– NSF H2 kayıtlı
– OKS 471 sprey versiyonu olarak da mevcuttur (NSF sertifikası olmadan).

OKS 470 KULLANIM ALANLARI

– Belediye hizmetleri
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Lojistik
– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Raylı araç teknolojisi
– Kauçuk ve plastik işleme
– Cam ve döküm endüstrisi
– Kimyasal endüstri
– Demir çelik endüstrisi

OKS 470 NASIL KULLANILIR ?

Optimum etki için yağlama noktalarını iyice temizleyin. İlk kez doldurmadan önce korozyon önleyici maddeyi çıkarın. Yatağı, tüm işlevsel yüzeylerin yağlanacağından emin olacak şekilde doldurun. Normal yatakları, yatağın içindeki boş alanın yaklaşık 1/3'üne kadar doldurun.

Düşük devirli rulmanlar (DN değeri 50.000'in altında) ve yatakları tamamen doldurulmalıdır. Mümkün olduğu ölçüde, rulman ve makine üreticisinin talimatlarına uyulmalıdır. Yağlama nipellerinde daha sonra gres tabancası veya otomatik yağlama sistemi ile yağlama.

Servis koşullarına göre yağlama sıklığını ve miktarını değerlendirin. Eski gres çıkarılamıyorsa, yatağın aşırı yağlanmasını önlemek için gres miktarını sınırlayın. Yağlama frekansları düşük olma eğilimindeyse, tam bir gres değişimi hedeflemelisiniz. Dikkat: Yalnızca uygun yağlayıcılarla karıştırın.

OKS 470 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.