OKS 474

Ağır yük altında çalışan makine ekipmanları ve dişlilerde için geliştirilmiş NLGI 0 sınıfı gres yağıdır.

OKS 474, ağır yük altında çalışan makine ekipmanları ve dişlilerde için geliştirilmiş NLGI 0 sınıfı gres yağıdır. Aşınmayı azaltır, korozyona karşı koruma sağlar. Sıcak-soğuk ve bazik suya, oksidayona karşı dayanıklıdır.

OKS 474 NEREDE KULLANILIR ?

Kapalı redüktörler ve redüktörlü motorlar için, kaymalı ve sürtünmeli yataklar, örn. dolum ve paketleme makinelerinde. Gresle yağlamanın belirtildiği mafsallar, kardan milleri ve zincirler için.

OKS 474 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Tanımlandığı gibi toksikolojik olarak zararsızdır. 31, paragraf. Alman Gıda Maddeleri ve Temel Mallar Yasası'nın 1'i. FDA yönergelerine uygun formül.
– Oksidasyona ve eskimeye karşı iyi direnç nedeniyle uzun çalışma süreleri. Yüksek düzeyde yapışkan, yük taşıyan yağlama filmi sayesinde daha az aşınma.
– Özel katkı maddeleri sayesinde mükemmel korozyon koruması. Düşük dinamik viskozite, minimum yatak boşluğu ve redüktör boşlukları ile kullanım sağlar.
– Sıcak ve soğuk suya, sulu-alkali ve asidik dezenfektanlara ve temizlik maddelerine karşı çok yüksek direnç.

OKS 474 NASIL KULLANILIR ?

En iyi sonuçlar için yağlama noktasını dikkatli bir şekilde temizleyin, örn. OKS 2610/OKS 2611 Üniversal Temizleyici ile. İlk dolumdan önce korozyon korumasını kaldırın. Dişlileri, tüm fonksiyonel yüzeyleri gresi taşıyacak şekilde doldurun. Yatakları, tüm fonksiyonel yüzeyleri kesinlikle gres alacak şekilde doldurun.

Dişli yatağı veya makine üreticisinin talimatlarına uyun. Otomatik yağlama sistemi veya fırça veya spatula ile yeniden yağlama. Yeniden yağlama aralıkları ve tanımlanacak miktar. hizmet koşullarına bağlıdır. Eski gresin çıkarılması mümkün değilse, yatağın aşırı yağlanmasını önlemek için gres miktarı sınırlandırılmalıdır.

OKS 474 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.